1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kopie Bezpieczeństwa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez k.kuba, Styczeń 21, 2011.

1. k.kuba

k.kuba Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Jestem bardzo świeży w temacie x360 sporo czytam zanim o coś zapytam, ale potrzebuje konkretnej odpowiedzi.
    Mam konsole slim 4gb (prod. listopad 2010) + kinect i ok 10 oryginalnych gier (min. COD MW2, BO i kilka płyt z grami do kinekt)

Jeżeli wykorzystam ten opis:
    1. [TUTORIAL] Tworzenie kopii zapasowych za pomocą Kreon Drive - polish:Elite:board
    kupię taki napęd:
    2. SH-D163B za granicą taniej na eBay, SH-D163B największy wybór, niskie ceny.
    takie kable:
    3. ADAPTER USB IDE ATA 2,5 3,5 SATA + ZASILACZ KABLE (1404212421) - Aukcje internetowe Allegro
    i podłącze to wszytko do laptopa
    4. Notebookcheck.pl: Recenzja HP Pavilion tx1000
    i użyję tych programów:
    5. Firmware Kreon\SH-D163B + Xbox_Backup_Creator_v2.9.0.306

...to czy bez większych kłopotów wykonam kopie bezpieczeństwa gier które mam oraz nowych które wychodzą w tym roku?

Dziękuję z góry za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    tak, ale nie odpalisz ich na konsoli bo do slima nie ma flasha jeszcze.

4. xboxfan^^

xboxfan^^ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    niedlugo bedzie fash wiec poczekaj jungle team juz sie tym zajmuje

Wczytywanie...

Poleć forum