1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kopie Gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Patryk Grześ, Październik 2, 2011.

1. Patryk Grześ

Patryk Grześ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , mam nie przerobiona konsole Xbox 360 slim . Kupiłem nie dawno pendrive 16 gb , kolega mi powiedział że kopiował kiedyś innemy kumplowi gry na pendrive-a ze swojego dysku xboxa , gry miał sciagniete i kupione za M$ pointy . Mowił ze normalnie mu to działało . mi po wgraniu tych gier na dysk pokazuje komunikat " Nie można uruchomić gry ... " i tak jest z każdą grą . Próbowałem sposobem NO JTAG ściągnac gry ale komunikat był taki sam albo profile nie działały . Jak to można zrobić w inny sposob ?

Dzieki z Gory za odpowiedz .

2. Lotnik421 Xbox One

3. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Jeśli masz nie przerobioną konsolę to nie da rady z czymś takim. Gry ściągnięte masz przypisane do profilu i nic z tym nie zrobisz.

Wczytywanie...

Poleć forum