1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kopie lustrzane

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Szpaner94, Sierpień 14, 2010.

1. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hey!

Tli mi się myśl w głowie, że gdyby mieć oryginał i ruskiego Verbatima, to załóżmy przekopiowanie identycznie wszystkich ścieżek z płyty Modern Warfare 2 na "Verbka" kopia powinna uruchomić się bez żadnych przeciwwskazań... Tak aby płytka od 1 do ostatniej ścieżki była lustrzana jak oryginał.

Tu moje pytanie. Czy/Jak Xbox sprawdza poprawność płyty? Bo wiadomo, zcrackowany image z przerobionym Wave i picowatym .dvd jest odsiewany przez zaporę software, a czy z kolei w jakiś dziwny sposób laser "X-a" bada autentyczność... nie wiem czego... okładki ?:D Bo chyba nie ma zaprogramowanego jakiegoś wykrywacza odróżniającego Verbatima od dysków z tłoczni Activision czy M$.

Pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kzkzg

kzkzg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gdyby bylo to mozliwe to pomysl na co ludziom bylyby te wszystkie ixtreme, patchowanie, itp ?

4. szczurx

szczurx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gorlice
    mnie tak samo nie daje spokoju myśl, czym różni się taka przekopiowana w 100% płyta z grą od płyty oryginalnej. Przecież chyba możliwe jest zrobienie wiernej lustrzanej kopii

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie jest możliwe popatrz na oryginał i na płytę wypalaną, zobaczysz ogromną różnicę co znajduję się na płycie oryginalnej;)

6. szczurx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gorlice
    a mógłbyś opisać tą różnicę? bo tak się składa że gram na oryginałach i nie mam do porównania jakiegoś pirata na x-a

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    bo plyty w domu nagrywasz a oryginaly sa tloczone. Dodatkowo masz na plycie zabezpieczenia przed odczytem. Jakbys mial tloczarke do plyty to moze bys cos wykombinowal, tak to nie da rady :p

8. szczurx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gorlice
    to może jakaś forumowa zrzuta na prywatną tłocznię :p

9. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
  10. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    qwertaj a masz matryce ?? ,po drugie są sektory na płycie oryginalnej których nie da się skopiować a napęd w iksie tylko sprawdza czy są

Do dziś nie da się skopiować "idealnie" gry z PSX ,tak aby chodziła bez przeróbki ,więc to daje do myślenia.

11. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    HoFi, jasne, że mam :D Ale wiesz, nie chwalę się tym... ;)

12. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zaczerpnąłem rady też w innych źródłach i doszedłem do wniosku że (przynajmniej dziś) jest to nieopłacalne. Trzeba mieć "Mikroskop sił atomowych", tłoczarkę, wiadro poliwęglanu i reaktor atomowy aby w ogóle to uruchomić.

To chyba jeden z głównych powodów oporu wydawców przed wprowadzeniem dystrybucji elektronicznej gier na masowa skalę. Bo nieporównywalnie łatwiej jest ingerować w zapisane na dysku dane i sam software/hardware niżeli robić coś, czego nikt nie dokonał od czasów poprzedniej generacji konsol ;>.

Wczytywanie...

Poleć forum