1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kopie zapasowe

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Marcin556, Maj 20, 2012.

1. Marcin556

Marcin556 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Mam pytanie co do nagrywania kopii zapasowych gier które są na 2 płytach czyli mają 16 GB. Dosłownie nie chodzi mi o nagranie na płytę tylko z płyty na dysk twardy w xboxie. Mam slima 250GB LT 3.0 najnowszy dash. Gdy próbuje wgrać grę to przy 50% wyskakuje ze mam przeczyścić płytę czyli w tym momencie powinienem włożyć 2 płytę. Wytłumaczcie mi dokładnie o co biega z tymi 2 płytami. Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    niestety chodzi o to że mosz zonka, nie chodzi o wsadzenie drugiej plyty. obie nagrywasz na dysk po 100% pamietaj o verbatimach i predkosc nagrania 2.4x mozliwe też że bez nagrywarki ihas się nie obejdzie ale pierwiej spróbuj: verbatim dl+r 2,4x program-imgburn

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Niska jakość zapisu. Nagraj wydajniejszą nagrywarką, najlepiej iHAS'em. Każdą płytę instaluje się oddzielnie.

5. Marcin556

Marcin556 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam ihasa i nagrałem prędkością 2.4 na verbatimach dl + r w imgburn gdyby nie to wszystko to bym was nie pytał :) po weryfikacji kopia 1:1 więc nie wiem co ty nie działa. ale dzięki na odp.

Wczytywanie...

Poleć forum