1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kopiowanie gier do xbox

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez hasssan, Luty 1, 2010.

1. hasssan

hasssan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam jestem swiezakiem i mam pytanie czy mozna cała grę wgrać na konsole i odpoalać ja bez wkładania płyty jezeli tak to jak sie to robi ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. livingfear

livingfear Guest

4. maka2020

maka2020 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli jednym słowem: nie da się, płyta musi być w napędzie. Oczywiście można spróbować z tego sposobu wyżej, ale to dla zaawansowanych. A jak sam mówisz jesteś świeżakiem, więc nie polecam, bo możesz coś zepsuć.

5. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Jak nie umiesz to daj sobie spokój nie warto grzebać lepiej mieć tą płytę w napędzie.

Wczytywanie...

Poleć forum