1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kopiowanie gier na dysk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez papiez4, Styczeń 24, 2011.

1. papiez4

papiez4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Witam!
    Mam już dosyć kupowania płyt nagrywania i kopiowania z powrotem na dysk. Znalazłem program ISO2GOD i przerobiłem nim gre. Mam laptopa i teraz pytanie czy jak kupię przejściówkę ADAPTER SATA IDE 2,5'' 3,5'' USB 2.0 ZASILACZ 2A (1419277713) - Aukcje internetowe Allegro to uda mi się tą gre skopiować na dysk i normalie grać po podłączeniu do xboxa ? Man najnowszy dashboard Kinect. Proszę o pomoc bo nie znam się na tym a chciałbym kupić taka przejściówkę. A jeszcze jedno :eek: czy możliwe jest wykonanie takiej operacji oryginalnym transfer kitem ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Nie ma takiej opcji w Twoim przypadu jesli zainstalujesz gre na dysk i tak musisz wlozyc plyte do napedu.

4. Nomadsky

Nomadsky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niestety zgodzę się z przedmówcą... Sam tak kombinowałem

5. papiez4

papiez4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Dzięki wielkie za pomoc nie pomyślałem o tym. Konsoli też nie przerobie Jtagiem bo mam najnowszego dasha ehhh...

Wczytywanie...

Poleć forum