1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kopiowanie gier na hdd1 w xboxie 360 z jtagiem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez luca242007, Październik 15, 2010.

1. luca242007

luca242007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kto rozjaśniłby mi trochę umysł,jak kopiować gry na hdd1-120gb z pc?Do otwierania hdd1 używam xport360,widzę 3 partycje,wiem,że gry kopiuje się na trzecią partycję,tam gdzie jest folder"gry",ale co dalej jakiego programu użyć do kopiowania gry(plik iso,który mam w pc).Bo np. do instalowania na zewnętrzny twardy dysk z pc używam programu XBOX360ISOExtract0.4,ale ten program nie widzi hdd1.Da rady skopiować(zainstalować)plik iso gry bezpośrednio z pc na hdd1?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Ja lecę po ftp.
    Te wsztstkie xporty, xplorery są strasznie wolne, długo myślą przed przekopiowaniem pliku.

4. luca242007

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A chciałoby ci się bardziej przystępnie wyjaśnić dla "świeżaka"?

Aha,KNAR,jakbyś jeszcze czasem zawinął na tę stronę,pamiętasz jak się pytałem o przeróbkę jaspera ze starym dashem i mfr date 2009.07.06,gościu z Manchesteru co ma servis do xboxów,mówi,że spoko mi przerobi takiego xa,myślisz,że ściemnia?

//HoFi:9.Nie pisz postów pod sobą (do tego służy przycisk "edytuj").następny taki post i warn//

5. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Masz jakiś alternatywny dashboard np. freestyledash lub xexmenu?
    Jeżeli tak to podłącz boksa pod router/komp.

W freestyle dashu po podłączeniu iksa wciskasz prawą gałkę i masz pokazane ip.
    W xexmenu cynglami przejdź do opcji i też wyskoczy adres itp.

Ściągasz na kompa flash fxp i wybierasz nowe połączenie, server adres ip xboxa
    login i pass xbox/xbox

Po chwili masz całą strukturę folderów, łącznie z dyskiem na usb jak i wewnętrznym.

Możesz też skorzystać z nowego iso extractora który posiada klienta ftp: Xbox360 Iso Extract Version 0.6 (with Ftp Support) - Scenyx Entertainment Community
    Wpisujesz wtedy dane, wrzucasz 100obrazów, wybierasz do którego folderu ma rozpakować i idziesz na kawę.

6. luca242007

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wielkie dzięki,zaraz się tym zajmę...

Wczytywanie...

Poleć forum