1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kopiowanie gier. Pomocy.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maluchteam, Lipiec 13, 2014.

1. maluchteam

maluchteam Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Na samym początku chciałem się przywitać. Mam dwa pytania na które szukam odpowiedzi:

1. Jeżeli kupiłem grę zdrapkę, która jest przypisana do mojego profilu na XBL i mam ją aktualnie zainstalowana na dysku. Czy jak skopiuję tę grę na Pendriva to będę mógł odpalić ja na innej konsoli? Chodzi o to czy będę mógł w ten sposób wymieniać się ze znajomymi grami?

2. Czy jest możliwość wyciągnięcia z obrazu płyty tych plików przez które XB widzi dana grę jako zainstalowana na dysku. Chodzi mi tutaj głównie o gry XGD3, które nagrywane zwykłą nagrywarka nie da się zaintalować na dysku. I da się je odpalić tylko z płyty i przy pomocy triku z mp3.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Cześć ;)

1. Nie. Można jedynie na innej konsoli, zalogować się na tym profilu i ściągnąć gierke.

2. Nie. Najlepszym rozwiązaniem jest kupno Ihasa :peaceful:

4. maluchteam

maluchteam Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To na jakiej zasadzie są instalowane gry na xbox'e? Wydaje mi się że po prostu część plików z płyty zostaje skopiowanych na dysk. Bo jeżeli dałoby się odseparować pliki które zostają skopiowane to można było ominąć błąd dotyczący instalacji gier i komunikatów im towarzyszących typu Błąd autoryzacji dysku czy przetrzyj dysk miękką ściereczką bo gra zostałaby odpalona z płyty ale później już zostałaby odczytywana z dysku.

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Myślisz że jakby tak się dało to ludzie bawili by się w Burner max i ihas, bądź burner max payload

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4

Wczytywanie...

Poleć forum