1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kopiowanie gier Xbox One na dysk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez luis2005, Czerwiec 27, 2016.

1. luis2005

luis2005 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, od kilku dni poszukuję sposobu na skopiowanie gier (które pobrałem przez Golda) na dysk zewnętrzny (dysk konsoli zapełniłem w 96%). Albo jest to tak banalne, że nikt o tym nie pisze albo ja jestem jakiś ułomny (no chyba, że się nie da). Ale, że ułomnym też trzeba pomóc to proszę o wytłumaczenie jak skopiować jakąś grę.

Mam zewnętrzną terówkę, gdy podłączam do konsoli jest konfiguracja itd. później dysk widoczny jest jako multimedialny. Gdy wchodzę w gry i klikam na grę mam do wyboru opcje gry albo centrum gry, gdy wybiorę opcje to jest napisane, że gra jest zainstalowana na dysku wewnętrznym i ile zajmuje i jedyne co mogę zrobić to odinstalować.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Dysk obsługuje USB 3.0? Jak nie to zapomnij o tym że na nim postawisz jakąś grę...

4. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    seth, obudź się. :D on chce skopiować, nic nie mówił o graniu z zewn dysku.

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1240
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja mam nowy dasch wiec może być trochę inaczej ale powinieneś znaleźć. Ustawienia > System > Magazyn Pamięci / Zarządzaj klikasz A na padzie na tym dysku i formatuj, od teraz możesz na nim trzymać gry.

6. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    On chciał przenieść gry jak zrozumiałem, i wydaje mi się że nie ma takiej opcji. Podłącz gry i nowe instaluj na niego.

7. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1240
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    I nie przeniesie jeżeli nie sformatuje tego dysku pod konsolą bo teraz wykrywa mu go jako multimedialny.

Marcin1890 lubi to.
  8. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Da sie normalnie przenieść gry. Przecież ja z chwilą kupna przeniosłam wszystkie gry z konsoli na dysk zewnętrzny. Podpięłam dysk do konsoli, konsola go sobie sformatowała pod siebie. Weszłam w gry i wybrałam opcję przeniesienia na dysk zewnętrzny wszystkiego, łącznie z zapisami gier :)

Marcin1890 lubi to.
  9. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Koleś źle sformatował dysk. Jako multimedialny a nie jaki aplikacje i gry. Podepnij dysk. Sformatuj go pod apki i gry i możesz przenieść wszystko co dusza zapragnie.

10. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    No widzisz, człowiek uczy sie przez całe życie :)

11. luis2005

luis2005 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za tyle podpowiedzi. Sprawa się wyjaśniła. Faktycznie dysk był źle sformatowany (nie wiedziałem, że dysk musi być specjalnie formatowany pod gry, myślałem, że skoro konsola widzi dysk to wystarczy). Sformatowałem w ustawieniach pod gry i aplikacje i wszystko działa jak powinno.

Wczytywanie...

Poleć forum