kopiowanie gry na HDD RGH

soter85

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam mam małego nerwa ale postaram sie opisac wszystko:posiadam konsole slim corone z RGH 2 FSD3 z dyskiem 250GB.Mam sformatowany dysk zewnetrzny 2.5" segate pod konsole, w celu kopiowania gier na dysk konsoli i tu powstał problem ,cześc gier np-Call.Of.Duty.Black.Ops.PL.XBOX360-SRt- -Batman.Arkham. Origins i jeszcze pare innych nie chce mi sie skopiowac na dysk konsoli .W trakcie kopiowania liczy pliki i rozmiar plików no i wyskuje failed nie kopiuje.skopiowało mi np bt4 bt3 gta5 ac4 ale sporo gier nie stety nie.Obraz gry przerabiam z ISO programem exiso i wyskakuje succefull czyli wszystko oki ,i nie mam pojecia gdzie leży problem
 

mariusz1190

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam małego nerwa ale postaram sie opisac wszystko:posiadam konsole slim corone z RGH 2 FSD3 z dyskiem 250GB.Mam sformatowany dysk zewnetrzny 2.5" segate pod konsole, w celu kopiowania gier na dysk konsoli i tu powstał problem ,cześc gier np-Call.Of.Duty.Black.Ops.PL.XBOX360-SRt- -Batman.Arkham. Origins i jeszcze pare innych nie chce mi sie skopiowac na dysk konsoli .W trakcie kopiowania liczy pliki i rozmiar plików no i wyskuje failed nie kopiuje.skopiowało mi np bt4 bt3 gta5 ac4 ale sporo gier nie stety nie.Obraz gry przerabiam z ISO programem exiso i wyskakuje succefull czyli wszystko oki ,i nie mam pojecia gdzie leży problem
może zadam ci głupie pytanie:worked_till_5am: ale czy masz wolne miejsce na dysku w konsoli???
 

soter85

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
faktycznie głupie pytanie mam jakies 150GB wolnego :)
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Spróbuj skopiować w XEXMENU, jeśli też nie pójdzie to po FTP spróbuj, bądź też możesz spróbować konwersji ISO do GOD. Może w GOD poleci..
 

soter85

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
co to jest xex??
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl

Dostojny_Kocur

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Podpinam się pod pytanie autora. Mam ten sam problem z Splinter Cell Blacklist i NFS Rivals. Miejsce na dysku wolne, content normalnie kopiuje a gdy przyjdzie do kopiowania samej gry to tak jak pisał, liczy pliki, wagę i wyskakuje: Operation Failed. O co chodzi ? Dodam, że gra z pendriva odpala bez problemu. Co może to powodować ? Z wcześniejszymi grami nie miałem owego problemu
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
To skopiuj innym sposobem. Jabar ładnie opisał, więc do wyboru do koloru.
Spróbuj skopiować w XEXMENU, jeśli też nie pójdzie to po FTP spróbuj, bądź też możesz spróbować konwersji ISO do GOD. Może w GOD poleci..
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Sprawdźcie czy czasem nie ma w przerobionych tych grach plików składających się z więcej niż 32znaków...takie pliki są niemożliwe do skopiowania na wewn. dysk konsoli. Miało to miejsce np. w grze REMEMBER ME, jeśli tak, to pozostaje tylko granie z nośnika zewnętrznego: dysk usb, lub pendrive'a, albo przerobienie gier do GOD.
 

BialyGTi2

Banned
Użytkownik
koleszka ma RGH i ja zawsze przerabiam Iso2God i jeszcze nigdy nie było problemu z przerzuceniem gry na dysk
 

Dostojny_Kocur

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sprawdźcie czy czasem nie ma w przerobionych tych grach plików składających się z więcej niż 32znaków...takie pliki są niemożliwe do skopiowania na wewn. dysk konsoli. Miało to miejsce np. w grze REMEMBER ME, jeśli tak, to pozostaje tylko granie z nośnika zewnętrznego: dysk usb, lub pendrive'a, albo przerobienie gier do GOD.

32 znaków ? W nazwie ?

Aha czyli pozostaje mi granie z pena lub po prostu przerobienie do GOD tak ? I wtedy wszystko będzie hulało aż miło ?
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak jest :)
 

Dostojny_Kocur

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz. Jeśli nie posiadam już obrazu płyty to mogę przerobić do GOD z plików z niego ? Czy koniecznie muszę mieć obraz ?
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Createisogood - z XEX robisz ISO
Iso2God - z ISO robisz GOD
Powinno działać.
 

Dostojny_Kocur

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Createisogood - z XEX robisz ISO
Iso2God - z ISO robisz GOD
Powinno działać.
Dziękówa. Działam i dam znać czy działa
 

soter85

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nie moge sie połączyć przez ftp bo nie wiem jaki jest ip konsoli w ustawieniach mam automatyczne ip i sa same zera,ip 0.0.0.0 maska posieci 0.0.0.0 brama 0.0.0.0 a wyzej mam okienko i jest że ,,Wyłaczene (Ethernet),, ale nie moge wejsc w to ustawinie chyba że to tylko info
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
nie moge sie połączyć przez ftp bo nie wiem jaki jest ip konsoli w ustawieniach mam automatyczne ip i sa same zera,ip 0.0.0.0 maska posieci 0.0.0.0 brama 0.0.0.0 a wyzej mam okienko i jest że ,,Wyłaczene (Ethernet),, ale nie moge wejsc w to ustawinie chyba że to tylko info
W FSD , w lewym dolnym rogu pisze jakie masz IP. Jeśli nie pisze to wciśnij prawy thumbstick na padzie ;)

 

soter85

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dopatrzyłem sie ,mam w prawym górnym rogu IP N/A ????
 

soter85

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dopatrzyłem sie ,mam w prawym górnym rogu IP N/A ????
Teraz to dopiero dostałe wscieku,konsola nie łączy sie z netem ani przez wifi ani z kabla,Jak chce pobrac okładke to mi wyskakuje <<no network conection detected,, a w ustaiwniach sieciowych jest ptaszek zanznaczony .Ani restart konsoli ani routera nic nie daje. Konsola poleci chyba przez okno


Udało sie przywróciłem ustawienia fabryczne i mam ip i sie łączy z netem .Teraz jak juz mam ip to chciałbym połaczyc konsole z kompem prze ftp ale w fille zilla wyskakuje Status: Łączenie z 192.168.0.12:21...
Status: Połączenie nawiązanie, oczekiwanie na wiadomość powitalną...
Odpowiedź 220 F3 FTPD ready
Polecenie: USER xbox
Odpowiedź 332 Need account for login.
Polecenie: PASS ****
Odpowiedź 530 Incorrect Password
Błąd: Błąd krytyczny
Błąd: Nie można połączyć się z serwerem
 

Do góry Bottom