1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kopiowanie gry nagranej zwykłą nagrywarką

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez cd1, Maj 2, 2013.

1. cd1

cd1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Witam

Mam do was pytanie. Nagrałem grę - konkretnie James Bond 007 Legends - za pomocą tego poradnika http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-134486/ ze zwykłej nagrywarki.
    Teraz mój kolega chce, żebym mu ją skopiował... I nie mam pojęcia jak, czy jest jakas opcja w Imgburn'ie ??

Z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jeśli to gra xgd3 i jest nagrana w 97 %, to nie skopiujesz na drugą płytę jak xgd2 to skopiujesz bez problemu
    Xgd3 skopiujesz jak nagrasz ihasem w 100 %

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
  4. cd1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    A gdyby to była gra XGD2 to jakim sposobem ją skopiować ?? (jakim programem, czy da się jakoś Imgburn ??)

5. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    szukaj w dziale w iso > artykuły

P.S kopię xgd3 nagraną turncate też podobno można naprawić i wypalić.. będę miał więcej czasu to przetłumaczę i wrzucę do nas tutek..
    w międzyczasie jak ktoś będzie chciał to zrobić to pisać PW dam namiary na tut po ang

6. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    ta gra jest xgd3 musisz od nowa zrobić download lub koledze pożyczyć płyte:).

7. cd1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    ok dzięki wielkie :D, teraz wszystko jasne ;)

Wczytywanie...

Poleć forum