1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kopiowanie mp3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez skankblanter, Luty 11, 2011.

1. skankblanter

skankblanter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.Powiedzmy że mam dostęp do komputera i Internetu przez 2 godziny dziennie w tygodniu .Nie mogę w tym czasie podłączyć konsoli do kompa i netu. Czy jest możliwość oglądania na konsoli divixów.Po drugie chciałbym odtwarzać mp3 z twardego dysku.Jak mam je tam nagrać .Czy istnieje możliwość zgrywania mp3 z płyty na Edd.Czy muszę do tego wszystkiego przerabiać konsolę.Pytania mogą być tendencyjne ale jestem w miejscu które bardzo ogranicza moje ruchy.Dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wortigern

wortigern Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mp3 możesz odtwarzać też z pendrive'a.

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    żeby wgrać je na dysk xboxa to w PC z mp3-jek musisz utworzyć płytę CDAudio [np.użyć CDRW]
    i z płyty je sie zgrywa ,odtwarzanie tylko z pendriva bezpośrednio /nie trzeba przerabiac do tego konsoli/
    divixy - tak ale z pendriva lub płyty i konsola na chwile musi byc do neta podłaczona aby pobrała sobie kodeki potrzebne ,napisów xbox nie odtwarza muszą być wtopione w film
    bez problemu za to czyta filmy DVD :p

5. luki6psp

luki6psp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Dokładnie jak wyzej ;p

6. skankblanter

skankblanter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki. Myślałem, że jest jakiś sposób na przeniesienie mp3 na dysk bez robienia cd-audio

Wczytywanie...

Poleć forum