1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kopiowanie na dysk

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Nowy87, Wrzesień 16, 2013.

1. Nowy87

Nowy87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    Mam problem chciałem zagrac na moim xie w GTA V mam juz cale 2 DVD.
    Po nagraniu na CD gra instaluje sie do 2033 MB i sie wiesza.
    Otrzymałem informacje aby zgrac gre bezposrednio na dysk.
    Niestety posiadam xboxa 4 GB jednak mam tez dysk zewnetrzny USB 150 GB ktory moge wykorzystać.
    Potrzebuje jednak informacji jak mam zgrac z kompa przerobione dyski tak aby mi ruszyla na moim xie....

Prosze o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. grunio

grunio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    postaraj sie instalowac z odtworzeniem plikow muzycznych w tle (z pena lub zgrane na dysk "audio cd") po czym odpalasz gre równierz z odpalona muzyka a gdy minie jakies 5 min wylacz muzyke i powinno dzialac pozdro.

Ja wypalam gre zwykla nagrywarka LG i gram z dysku :)) czaruje z 2 plytami :p

4. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    dysku zewnetrznego nie podlaczysz bo nie masz rgh a jesli zatrzymalo tz plyta zle wypalona pewnie zwykla nagrywarka

5. Nowy87

Nowy87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    tzn zawsze nagrywalem ta sama nagrywarka i nigdy nie mialem problemow z grami.....

6. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zrzuć dane z tego dysku na komputer, następnie w konsoli wejdź do zarządzania pamięcią i wybierz dostosuj, zostaw 32GB i naciśnij A, dysk zostanie sformatowany do systemu plików FAT i zabrane 32GB na wirtualna partycję dla konsoli. Teraz możesz instalować na nią gry.

7. mako1993

mako1993 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema mam pytanko czy można zgrać dvd2 gta V na dysk bez bana itp??? pytam sie bo przeczytałem coś takiego (Tymczasem twórcy (R) uczulają posiadaczy kopii na Xboksa 360, odradzając instalację drugiej płyty, czyli Play DVD2 (w wydaniu premierowym są dwa krążki - Install (DVD1) i Play Disc (DVD2) - zajmujące po 8 gigabajtów) w celu zachowania optymalnego działania gry)

8. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pojechałeś po bandzie. Jak chcesz mieć spadki fps i nieniedzielne przedmioty to instaluj a co.

9. mako1993

mako1993 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    niby czemu ? każda gre zgrywałem na dysk bo wiadomo xbox głośno chodzi ;/ ale skoro tej nie można jakoś to przeżyje ;)

10. Nowy87

Nowy87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Krycha1987 właśnie tak zrobiłem ale tak jak pisałem zawiesza sie przy skopiowanych 2033 MB......

Nagrywałem jak zawsze....
    A czy ktoś mi może napisać jak skopiowac na dysk (zewnetrzny juz sformatowany xbox wykrywa go tak jak wewnetrzny, po podłączeniu do kompa mam ukryty folder xbox a w nim tylko pliki systemowe bez folderów) gre przerobiona tak:
    dvd 2 przepuszczony przez iso2god, dvd 1 otwierty przez program Xbox Image Browser i zrobiony extract folderu content.

Podobno trzeba:
    przerobione DVD2 wrzucic do folderu games na dysku konsoli dvd 1 po przerobieniu: przenosimy wypakowany folder 545408A7 na dysk twardy konsoli do CONTENT/0000000000000000 i odpalamy gre z dvd 2 jak każda inna.

Tylko jak to przeniesc wszystko :(

11. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Według mnie to źle wypaliłeś płytę, to że naspałeś "CD" tylko mnie utwardza w tym.

Wczytywanie...

Poleć forum