1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kopiowanie newsów.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Flapyxb, Styczeń 18, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Cześć,
    Ostatnio zauważyłem nie ciekawą sprawę dot. kopiowania żywcem informacji dot. Xbox'a, etc. czy to przypadkiem nie uczciwe w stosunku do redaktorów/użytkowników którzy napisali takowy news? Ja uważam że to nie jest dobre w stosunku do innych, a jakby autor dodał coś czasami od siebie, można by utworzyć rangę 'News man' etc. dla użytkowników buszujących po internecie i pisali newsy tutaj własnymi słowami. Wiem że administracja nie bierze za to odpowiedzialności ale to wpływa na reputację forum i na ogólny obraz tego forum. Wątpię żeby jakiś autor był zadowolony z tego że jego praca jest bez jego zgody kopiowana, a wiem na pewno że nikt o takową zgodę nie pyta, ba! nie daje znać o tym nikomu, a jakby regulamin nie nałożył przymusu podawania źródeł też by ich nie było. Wiem, sam napisałem 2 newsy kopiując je. I to mnie "oświeciło".

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    z tego co przeglądam newsy jest prawidłowo, na dole zawsze jest podany link do źródła

4. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Są źródła bo tego wymagasz, ale czy pytają o zgodę o kopiowanie?

5. shenmue

shenmue Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Możecie robić tak jak ja na konsolowcu. News, źródło i swój komentarz. Myślę że taka forma jest jak najbardziej ok, bo kopiuje news owszem, ale podaje też źródło bezpośrednio do newsa, a także dodaje kilka (kilkanaście) zdań od siebie wyrażając opinię

6. chmuri

chmuri Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    do autora tematu... z całym szacunkiem rozumiem ciebie i te prawa autorskie może troszeczkę niektóre rzeczy naginają ale np tego ziomka co mamy z literką G w avatarze nikt nie zatrudni na forum żeby poleciał i był w stałym kontakcie z M$ polska bo na bank by go zlali a przekształcanie np wypowiedzi albo wywiadu z pracownikiem M$ żeby był legal też mija się z celem, i moim zdaniem najwazniejsze.... NIGDY nie będe miał na tyle czasu nawet jakby same linki wklejał żeby przeglądać każdą stronę którą on przegląda na temat konsol i czytał taką masę informacji skoro on to robi po prostu świetnie krótko zwięźle i na temat i naprawdę szacunek mam dla tego gościa.

pozdrawiam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum