1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kopiowanie Oryginała

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cheery, Październik 27, 2010.

1. cheery

cheery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mam oryginałkę Race Driver Grid i chcę zrobić jej kopię zapasową bez żadnych kombinacji (firmware napędu, bez śrubokręta itp.) Czy jest w ogóle taka możliwość?
    Może jakieś triki na obrazie iso czy coś?
    Z góry dzięki za odpowiedź ;]

2. Lotnik421 Xbox One

3. TradeMark

TradeMark Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niestety, nie da się bez "kombinowania". Jedyne opcje to napęd z FW Kreon-a lub sposób z oszukaniem napędu inną płytą i później podmiana płyt bez wysunięcia tacki przyciskiem. Sam wypróbowałem sposób z podmianą "górą" - przez rozebrany napęd. Podobno działa także otworzenie napędu "awaryjnie" po zatrzymaniu płyty wxRipperem, ale to już musisz poczytać na ten temat.

Wczytywanie...

Poleć forum