1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kopiowanie plikow na dysk Xbox'a z RGH po podłączeniu go do PC

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DeJot96, Sierpień 27, 2013.

1. DeJot96

DeJot96 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemanko.

Mam taki problem, że sformatowałem dysk na xboxie i jak podłącze go do PC to żeby działał znów musze formatować i jak sformatuje pod FAT32 i przełożę do X'a to znów czeka mnie format na X'ie. Nie mam żadnego nośnika danych i chciałem podłączyć dysk od X'a do PC i odrazu skopiować na niego gry a potem przełożyć do X'a i żeby działało. Czy jest jakiś wspólny format, który obsługiwałby Xbox i PC albo może jakiś program dzięki, któremu można kopiować pliki na xbox'owy dysk? Horizon sobie nie radzi, bo on jest chyba do tych gier FREE-DRM, tak czy siak wyskakuje w nim błąd "invalid stfs package" przy kopiowaniu. Z góry dzięki za pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ja sformatowałem dysk zewnętrzny pod Windowsem w PC na Fat32 i bez problemu przełączam dysk między konsolą a PC. Jest widziany i tu i tu. Do przerzucania danych używam programu Total Commander.

1 osoba to lubi.
  4. koloboro

koloboro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    a nie lepiej przez siec ftp
    filezilla idealnie się do tego nadaje

1 osoba to lubi.
  5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Wydaje mi się,że tak jest o wiele szybciej niż przez ftp.

1 osoba to lubi.
  6. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ftp Max 12mb, bezpośrednio dysk-dysk USB 2.0 Max ~30mb , przy sata około 50/60 mb. Zawsze najszybciej sata później USB 3, następnie 2 i na końcu ftp pomijam pendrive bo to już różnie bywa.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum