1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kopiowanie płyt

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pave5, Luty 11, 2012.

1. pave5

pave5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam, mam pytanko do was, a mianowicie mam od kumpla gry na x'a ale są pod lt 2.0 a ja mam 3.0(działają u mnie bez problemów) jakim programem je skopiować na moje płyty? może jakiś poradnik, albo coś, bo mam kilka płyt a nie chcę ich zmarnować

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Niewiem czy to się uda, ale podam Ci jeden sposób... Ja go jeszcze nie testowałem...
    1. Wkładasz płytę do napędu PC odpalasz IMGBurn
    2. klikasz w ikonkę ''Create image file from disc'' na komputerze powinien powstać plik ISO gry, którą chcesz skopiować...
    3. Wrzucasz obraz do abgx360 v1.0.6...
    4. Sprawdzasz czy obraz ma błędy (i aby dograł Topologię do gier XGD3 & XGD2_AP25)
    5. Jeżeli nie jesteś pewny czy po nagraniu będzie działać to wrzucasz screen'a na forum z pytaniem (najlepiej w tym temacie)
    6. nagrywasz na nową płytę

Jak mówiłem nie jestem pewny czy ten sposób działa... (daję zaledwie 60%, że tak) Jeżeli abgx nie pokaże błędów, to obraz powinien być OK !

Wczytywanie...

Poleć forum