1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kopiowanie savów na inne konto

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krzok, Marzec 22, 2010.

1. krzok

krzok Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,razem z kumplem gralismy na jednej konsoli na moim koncie,teraz kumpel kupił sobie nowa konsole załozył sobie konto i chcielibysmy przeniesc savy do niektórych gier z mojego dysku i mojego profilu do niego na dysk,próbowałem trasnsfer kit pod usb programem "Xplorer360" i mozna tylko w ten sposób zrzucic na dysk kompa ale jak juz wzucamy to do niego na dysk to savy są na dysku ale napisane jest ze savy należa do nieznanego uzytkownika,jak to zrobic??ma ktos jakis tutek do tego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MateuszHP

MateuszHP Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przyłączam się do pytania -_- :)

4. perduto

perduto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    SG-1
    Skoro graliście razem, to żaden z Was nie przeszedł do zapisania save`ów sam. Możecie po prostu przejść teraz te gry sami, a nie we 2 :>
    Wg mnie nie zgracie na innego użytkownika save`ów z innego użytkownika, bo save należy do użytkownika - nicka, a nie konsoli.

5. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Nie da się skopiować save na inny ( lub inne ) profil gdyż są przypisane do 1 profilu .

6. magiks33pl

magiks33pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Da się skopiować save na inne konto Wystarczy użyć Resignera i wpisać id konta na którym ma działać.Sam tak robiłem-tylko achivy nie przejdą.Wiec lepiej grać od początku

Wczytywanie...

Poleć forum