1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kopiowanie sejwów z jednego profilu na drugi, czy jest możliwe?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez e-sassin, Listopad 15, 2009.

1. e-sassin

e-sassin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwe skopiowanie sejwów ze starego profilu na nowy profil o innej(taki który nie będzie łączył się z Live)?

Chciałbym kupić nową konsolkę (na starą dostałem bana:mad:) i chciałbym korzystać z nowego profilu, który nie będzie łączył się z Live.

Zastanawiałem się nad kupnem karty pamięci, ale jak mam wydać pieniądze na darmo i stracić kasę, wolałbym się wcześniej dowiedzieć.
    Jest to w ogóle możliwe czy sejwy są przypisane do konkretnego profilu i już nic nie da się z tym zrobić?

z góry dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Nie ma takiej możliwości. Jedyne co możesz zrobić to nie podłączać kabla do neta i korzystać z tego profilu bez live.

4. e-sassin

e-sassin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    czyli nie ma takiej opcji zeby korzystac z starych sejwów na nowej konsoli?z tego co wiem nawet jeśli skopiuję swój profil na nową konsolę to wyskoczy corrupted albo coś w tym stylu.

5. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Nie. Jeżeli pobierzesz profil z live. jeżeli będziesz chciał to zrobić bez internetu, to niestety tak będzie.

6. e-sassin

e-sassin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale jeżeli na nowej konsoli wybiorę opcję odzyskaj tag gracza to wtedy sejwy będą już normalnie działać czy trzeba też formatować cały dysk? Bo już różne rzeczy słyszałem i nie do końca jestem pewien jak to jest.

7. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jeżeli nie nadpisałeś savów na zbanowanej konsoli to powinny działaś na odzyskanym tagu gracza

8. zabiel

zabiel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja tez się podepne pod ten temat bo sejvy mnie najbardziej interesują. Tez mam zamiar kupić nowa konsole ale zależy mi na sejvach z hdd ze zbanowanej której teraz używam. Gram karierę w Nba i nie chciałbym tego stracić. Czyli sejvy mam nadpisane bo gram cały czas czyli w 100% one nie bedą działały na nowej konsoli ? Jeśli tak to ja podziekuje M$ i kupuje PS3 bo po co kupować nowego Xa skoro strace wszystkie swoje dotychczasowe sejvy ...

9. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Następny obrażony na M$ i za to, że został zbanowany... Wszyscy przerzucają sie na PS3 nagle... Grałbyś na nieprzerobionej konsoli nie miałbyś bana proste...

Co do savów to raczej nie będą działać... Niestety nie mam jak tego sprawdzić na 100%

10. zabiel

zabiel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie jestem obrażony na M$ tylko pytam o sejvy. A jeżeli M$ blokuje dostęp do sejvow które posiadam to popełniają błąd. Bo gdyby sejvy normalnie działały to spoko kupuje nowego Xa ale jeśli ktoś gra długi czas i można to wszystko stracić to gdzie tu logika. Wtedy bez zastanowienia biorę psa. A co do bana to spodziewałem się ze po przerobce mogę zostać zbanowany i nie mam o to do nikogo żalu. I nawet jeden wstanie kupić nowa konsole by grać normalnie bez przerobki ale jeśli sejvy pójdą mi się je... To podziekuje

11. e-sassin

e-sassin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no właśnie, podobno sejwy psują się dopiero po nadpisaniu na zbanowanej konsoli, bo w innym wypadku powinny działać normalnie. Ale wolałbym upewnić się na 100% zanim kupię nową konsolę. (nie nie zamierzam kupić ps3:D)

12. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    @zabiel:

Ale to wszystko sprowadza się do przeróbki. Miałbyś nieprzerobioną => nie dostałbyś bana => savy by dzialały...

Ja tak mam i nie narzekam na Xboxa ;)

13. e-sassin

e-sassin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A gdyby tak utworzyć nowy profil na zbanowanej konsoli i przenieść go na niezbanowaną, to też sejwy będą uszkodzone ?

14. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jak utworzysz nowy profil na zbanowanej to on automatycznie będzie uszkodzony prawda? Więc ten też będzie trzeba odzyskać...

15. e-sassin

e-sassin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dobra ostatnie pytanie: Jeżeli odzyskam stary profil na nowej konsoli (odzyskaj tag gracza) to automatycznie sejwy będą działać (czy tylko te które nie były nadpisywane)?

16. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kolejny uzytkowik ktory jest zly na M$ i idzie kupywac ps'a... zenada! Myslisz ze M$ bedzie plakal za toba czy prosil cie "Prosze nie bierz ps'a tylko xbox'a!"?? Oni maja w d u p i e wszystkich uzytkownikow a co dopiero tych co piraca??? Ja jakos nie ma przerobionej konsoli i wszystko smiga jak nalezy, i nawet zly na M$ nie jestem... dziwne nie?

17. e-sassin

e-sassin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Absolutnie nie jestem zły na MS i psa nie zamierzam kupować. Ale że większość z sejwów na których mi zależy są z oryginalnych gier, a te również pójdą się jeba...

powrócę jeszcze do pytania z mojego ostatniego posta :

Dobra ostatnie pytanie: Jeżeli odzyskam stary profil na nowej konsoli (odzyskaj tag gracza) to automatycznie sejwy będą działać (czy tylko te które nie były nadpisywane)?

Wczytywanie...

Poleć forum