Korzysci wynikajace z nieprzerabiania Xbox-a 360

ForzaInter1g

Użytkownik
Użytkownik
Witam chcialem sie dowiedziec jakie sa korzysci wynikajace z nieprzerabiania Xbox-a 360.Przeszukalem forum i mowi tu sie glownie tym ze nie ma strachu ze sie dostanie bana grajac w multi,i tam *******y typu nie okradam tworcow itp:D.A precyzujac pytanie jakie korzysci daje net w xboxie oprocz gry w multi bez strachu o ban??
 

Wonex

Użytkownik
Użytkownik
Możliwość pobierania demek,filmów,muzy
Magazyn Xbox Live
Twoi właśni przyjaciele
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
W sumie głównymi korzyściami z tego są chociażby aktualki, multik, czasem darmowe dlc, stale aktualizowany GS. Osobiście mam nie przerobioną konsole, a na necie gram mało bo jakoś bardzo mnie to nie kręci. Gram na oryginałach bo nie potrzebuje na hurrraa 100 tytułów. No i co jak co taka półka z oryginałami wygląda super.
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Oprócz bania się bana to jest że nie można grać przez internet (zależy od software)
 

ForzaInter1g

Użytkownik
Użytkownik
Aha dzieki za pomoc.
Czyli jak mam przerobiona konsole,to nie moge pobrac aktualki,czy moge,tylko jest mozliwosc dostania wtedy bana??
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Możesz normalnie podpiąć sie do neta i korzystać jak każdy. Tylko przy fali jak dostaniesz bana to tracisz gwarancje i dostęp do live ever.
 

Dojniak

Użytkownik
Użytkownik
Jak masz przerobiona konsole i podepniesz sie tylko pod internet to na bank dostaniesz predzej czy pozniej bana. Ja mialem przerobiona konsole pogralem kilka godzin na necie i odlaczylem kompletnie neta od konsoli dopiero po roku go podlaczylem i chcialem sie polaczyc z xbl i pokazal sie piekny komunikat ze otrzymalem bana :) Na to nie ma mocnych dlatego kupilem nowa konsole i gram juz tylko i wylacznie na oryginalach. Pozdro
 

pleban11

Świeżak
Świeżak
Jak kogoś stać na orginały to sobie może pozwolić na taką przyjemność.
 

br0nek.

Użytkownik
Użytkownik
oryginały wcale nie wychodzą tak drogo jak wam się wydaje. Kupujesz 2 gry, które Ci się podobają i możesz grać w nie przez neta i wystarczy Ci na jakiś czas(jeśli grasz normalnie, a nie jak maniak ;p). Jeśli Ci się znudzi, to sprzedajesz te dwie gry, dokładasz parę złotych i masz kolejne 2 tytuły oryginalne.
Poza tym w piratach mogą być błędy ;) i komu się chce to wszystko ściągać z neta
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Brak bana na Xbox Live, 2 letnia gwarancja na konsoę oraz 3 letnia gwarancja na RROD i E74 :)
 

JuNy

Użytkownik
Użytkownik
Nie martwisz sie o bana , przyjemnosc patrzenia na oryginalne gry . , tak jak kolega wyzej napisal z gwarancja , mozesz grac na xbl , kumple , i pozniej za pkt G :p mozesz sobie np kupic DLC np do Cod mw2 ;)
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
JuNy - przepraszam, ale co Ty pier*olisz? za G kupuje DLC? zrób tak, to respect dla Ciebie. Nigdy nie było czegoś takiego, kupujesz za wirtualną walutę M$ - MSPoints, a nie za Gamescore czyli Twój wynik w grach -.-
 

radzion18

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Korzyści z nie przerabiania:
1. Live
2. Live
3. Mam gdzieś jakieś bany
4. Gwarancja !
5. Rozmowy z innymi graczami porównywanie osiągnięć to coś wspaniałego (społeczność live)
6. Pobieranie demek, trailerów.
7. Oryginalne gry bardzo ładnie wyglądają
8. Dzięki xbox live jestem na bieżąco ze wszystkim.

Według mnie xbox bez live był by niczym, dlatego ja nie przerobiłem i jestem zadowolony.
 

Do góry Bottom