1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Korzystacie z Kinecta do Xboksa One? Microsoft twierdzi, że tak

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 16, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Microsoft początkowo wkładał do każdego pudełka z Xboksem One kamerę. Nie był to specjalnie udany pomysł, więc zainteresowani mogą kupić konsolę bez Kinecta. Mimo wszystko Amerykanie twierdzą, że niemal wszyscy klienci są szczęśliwi z gadżetu i często z niego korzystają.

Ja nie miałem specjalnego wyboru i kupiłem Xboksa One z Kinectem. Urządzenie podłączyłem do konsoli może 3 razy i od przeprowadzki kamera leży w kartonie pod biurkiem. Jest to na pewno ciekawy sprzęt, ale można odnieść wrażenie, że Amerykanie nie mają zamiaru wspierać swojej technologii.

Mimo wszystko klienci podobno bardzo chętnie korzystają z tej zabawki. Mike Nichols z Microsoftu stwierdził, że „ogromna większość” właścicieli Xboksów One wykorzystuje Kinecta... Co ciekawe, według wyników Amerykanów zabawka nie służy nam do gier, a do wydawania komend konsoli.

Nichols dodał, że inżynierowie z Microsoftu nie mieli większych problemów z przygotowaniem integracji kamery z nowym systemem Xboksa One, ponieważ całość działa podobnie jak teraz... Nie powinniśmy liczyć na wielką innowację, więc w moim przypadku urządzenie nadal nie trafi przed telewizor.

Mnie tylko ciekawi jedno... Kto faktycznie używa Kinecta? Gier na to nie ma, aplikacji jest zaledwie garstka... Macie w ogóle podłączoną kamerę do XOne?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Odkąd kupiłem XO nawet raz nie pomyślałem by kupić kinect. Zmarnowany potencjał.

4. Shady1991

Shady1991 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Ja kupiłem w dniu premiery polskiej i chciałem z kinectem. Fakt szkoda ze nie wspierają tego.
    Ja szczerze używam do komend i do Skype (full HD, bardzo jasna kamera i podążanie kamery za głową to mega fajne i korzystam) oraz gestów.

W grze może jedynie w Forzie Horizon 2

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

5. maxiazo

maxiazo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kaczki
    A moje dzieciaki graja w króliki i kinect sports.. Żona meczy mnie o zumbe bo mialem na 360 ale jakoś szkoda mi kasy moze ma ktos na sprzedaż..

6. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Korzystam od poczatku i cieszę sie z posiadania kinecta. Do kolegi wyżej zakup żonie just dance . Moja jak zaczęła w to grać to od konsoli jej nie mogłem oderwać aż z nią zacząłem tańczyć hehe fajna gra polecam .

7. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Dali by kilka opcji: polskie komendy, mozliwosc wyciszenia w grach zeby nie dzialal jak headset (to powinno byc ustawienie domyslne bo nawet nie wszyscy wiedza ze tak jest) no i ogolnie opcja odlaczenia go od zasilania z poziomu konsoli zebym nie musial sie gimnastykowac z kablem zeby go wlaczyc/wylaczyc

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

8. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Ja również używam od samego początku.
    Z moją kobietą często gramy w Damce Central,we wszystkie poprzednie części graliśmy to i tą trzeba ograć

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

9. MatGlo

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Na kinecta na x360 uwielbialem kregle z kinect sport i dlatego chce kupic kinect rivals bo sa identyczne kregle ale czekam az cena spadnie jeszcze

10. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Komend głosowych nie ma po pl ale PR z ecie możesz wyłączyć kinect z poziomu konsoli by nie działał jako hs w grach jak również możesz wyłączyć kinect i włączyć bez potrzeby wypinania przewodu z konsoli

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców

MatGlo lubi to.
  11. MatGlo

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Musialem zbyt mało dociekle tego szukac albo wcale, nie pamiętam myślałem że się nie da. Dzięki!

12. adam_k27

adam_k27 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja używam kinecta, ale tylko do gier. Mianowiecie do dwóch tytulów: Kinect Sport Rivals i Shape Up! Komend głosowych póki co w języku polskim system nie obsługuje, a poruszanie się po menu konsoli jest szybsze za pomocą pada niż gestów. Mówienie zaś, że na kinecta nie ma gier to wprowadzanie ludzi w błąd, bo jest kilka tytułów. Swoją drogą, że nic nowego się na razie nie zapowiada :(

Na chwilę obecną lista gier na kinecta przedstawia się następująco:

• Zumba Fitness World Party
    • Boom Ball for Kinect
    • Fruit Ninja Kinect 2
    • Slice Zombies for Kinect
    • Dance Central: Spotlight
    • Just Dance 2014
    • Just Dance 2015
    • Just Dance 2016
    • Monopoly Just Dance
    • Kinect Sport Rivals
    • Fighter Within
    • Fantasia Music Evolved
    • Squid Hero for Kinect
    • Shape Up!
    • XBOX Fitness
    • Q

13. WookiPOL

WookiPOL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja używam przy XBOX Fitness zazwyczaj MOSSA FIGHT. 40 minut treningu i potem dla relaksu zmywanie podłogi mopem i wycieranie TV :) Daje popalić. Widać tam też potencjał tej zabawki. Pokazuje jak mocno pracują mięśnie. Czy dobrze czy źle wykonujesz ćwiczenie. Z odczytem tętna trochę przekłamuje. Moja córka za to bawi się przy Królikach i Boom Ball Kinect. Osobiście uważam kinecta za bardzo fajny gadżet.
    P.S. Kłopotliwe było granie w gry PEGI 18 bo jak mi córa przeszła przed TV to rozłączało twierdząc że nie ma ona uprawnień do grania :) Musiałem jej zezwolić na granie w takie gry.

14. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Haha nie korzystam bo nawet nie posiadam :D

15. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Używam do gry z synem w Rabbids invasion oraz do kinect sports rivals

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców

16. Artemis147

Artemis147 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdynia
    Używam do rozpoznawania użytkownika i Skype. Z grami jest słabiej niż w przypadku X360 i nadal mam nadzieję iż MS zabierze się za ten temat a nie pozostawi niedokończony, tak jak z wieloma rzeczami ostatnio.

17. exitcosmo

exitcosmo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Rybnik
    Kupiłem XO tylko i wyłącznie ze względu na Kinect. Kamerka służy do logowania mnie i mojej rodziny , do gier i skype'a. Wierzę w to że One dostanie nowe gry , dlatego cierpliwie czekam.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum