1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Korzystanie z internetu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Biesek, Grudzień 29, 2013.

1. Biesek

Biesek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam, posiadam przerobioną konsolę (lt3) i chciałem zacząć korzystać z usługi xbox live jedynie dlatego ponieważ jest przeglądarka www. Moje pytanie jest następujące: Jakie szansę są aby oberwać bana. Podkreślam że nie posiadam nagrywarki ihash (nagrywam jakimś lg) i nie będę grał mp tylko i wyłącznie singelplayer, no i ewentualnie aby ściągnąć jakąś skórkę do dasha lub pakietu map lub innych rzeczy.
    Z góry pozdrawiam

Jesteś użytkownikiem - nie twórz tematów w Świeżakach - przenoszę- #Jabar

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nikt Ci nie powie czy i kiedy dostaniesz bana... nie grając podłączonym do xbl raczej nie powinieneś dostać...

Co do przeglądarki ,to wiedz, że aby korzystać z IE na konsoli, musisz mieć konto GOLD.

1 osoba to lubi.
  4. Biesek

Biesek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    0_0 dammmm, jeśli ie jest na gold to chyba sensu nie ma podłączać xb do sieci. Nic ciekawego mi to nie da, jedynie bana:unconscious::unconscious:

5. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    eh... od dawna nie ma banów, lt 3.0 + ihas i grasz bez obaw, nawet jeśli masz 2.0 i chciał byś korzystać tylko z przeglądarki to bana nie będzie bo dostajesz je za źle wypalone kopie czy granie przed premierą.

6. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Teraz to nawet za źle wypalone kopie sie nie dostaje bana. Ja cały czas gram online na zle wypalonych grach i do tej pory wszystko jest ok

Wysłane z telefonu L710

Wczytywanie...

Poleć forum