1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Korzystanie z LIVE a przerobiony Xbox ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Lindblom, Czerwiec 26, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Lindblom

Lindblom Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cześć

Mam przerobionego iksa ( flash napędu LT 2.0), najnowszy dash. Tu moje pytanie : Chciałbym korzystać tylko z usługi LIVE ( facebook itp.), nie chcę grać online. Kiedy podłączam konsole do internetu, wyskakuje aktualizacja. Czy gdy zaktualizuje konsole przeróbka zniknie ? Czy mogę wtedy dostać bana ? Bardzo proszę o pomoc ! Wiem że dużo tego typu jest tematów, ale wszystkie dosyć stare ;/ Więc chcę być pewien 100%.

Z góry dzięki :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Poczytaj forum.

4. kaszana

kaszana Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    bana można dostać , ale można też nie dostać zależy od szczęścia i jak dostaniesz bana to grać z CPU będziesz mógł .
    Lecz nie wiem czy na nagrywanych płytkach można grać online bo gdzieś czytałęm że tylko na orginalnych płytkach nawet jeżeli masz przerobioną konsole

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Bana dostaje się za flash napędu :)

6. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Człowieku ale ty bzdury piszesz :)

Bana dostaje się za flash napędu, a weryfikują to najszybciej po ciulatych kopiach gier które łączą się z serwerami gier.

7. TeHaCek

TeHaCek Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KRK
    Mając LT 2.0 gdy ściągniesz aktualizację po podłączeniu do Live zassa Ci cichą aktualke i nie będa działać gry xgd3, nie pozostaje nic innego jak przerobić na LT 3.0

8. Lindblom

Lindblom Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czyli gdy pobiorę aktualizację to będę mógł grać na piratach gdx2 ( oprócz gdx3 ) i korzystać z live ? Oraz zachowam przeróbkę ?

9. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    hmm

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum