1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Korzystanie z pada od Playstation2 na XBOX360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MDG, Styczeń 13, 2011.

1. MDG

MDG Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam takie pytanie, gdyż wolę zapytać niż potem kupić coś, co nie będzie działało.
    Na rynku istnieje przejściówka, która pozwala podłączać pady z PS2 do X360 - ZAGRAJ W TEKKEN 6 i SF IV NA PADZIE OD PS2 HIT !!! (1408766285) - Aukcje internetowe Allegro
    Ale do korzystania z niej potrzebny jest przewodowy pad od XBOX360. Ja jednak posiadam tylko bezprzewodowy na baterie i stąd pytanie:
    Czy jak podłącze tym kablem ( KABEL DO ŁADOWANIA PADA OD XBOX 360 NOWY (1398199388) - Aukcje internetowe Allegro ) swojego bezprzewodowego pada z przejściówką, to wykryje mi podpiętego pada od PS2? Czy ten kabel jest tylko kompatybilny z akumulatorem i muszę się wyposażyć w cały zestaw? ( CZARNY PLAY&CHARGE KIT - AKUMULATOR 4800 mAh ! (1408021856) - Aukcje internetowe Allegro )
    Czy jednak wymagany jest mimo wszystko przewodowy pad od X360, żeby móc zagrać na Dual Shocku 2?

2. Lotnik421 Xbox One

3. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    o co tu wogole chodzi?

4. MDG

MDG Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zacytuję fragment z aukcji:
    'Zasada jest prosta:
    - konwerter wpinasz w port usb w xboxie
    - do 1 końcówki konwertera podłączasz pad kablowy xbox360 (moze być dowolny pad usb kompatybilny z xbox360)
    - do 2 końcówki podpinasz pad od playstation 2 i gotowe!"

tyle, że posiadam tylko bezprzewodowy pad X360

5. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    jak sam opis wskazuje to musisz miec kablowego pada wiec opcja play&charge odpada,musisz miec pada przewodowego,kiedy podlaczysz play&charge to pad dziala dalej bezprzewodowo bo z kabla dostaje samo zasilanie

6. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Musisz mieć i pada z kablem i to badziedło. Play&charge ma jedynie łączność z akumulatorem
    A tak w ogóle to mi się na naszym "badziewnym" krzyżaku od x360 w tekkena mi się dobrze grało

7. MDG

MDG Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Do Tekkena właśnie przydałby się dokładniejszy krzyżak, zresztą już mam pada z PS2 na którym grałem w Tekkena i mam do niego wyczucie.
    No cóż, dzięki za informacje.
    No chyba, że istnieje przejściówka do której nie jest potrzebny pad przewodowy X360.
    Osobiście jednak o takiej nie słyszałem.

8. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Koleś na tej aukcji coś o takiej pisał że ma w sprzedawanych rzeczach

9. MDG

MDG Świeżak Świeżak

Polubienia: