kosla z ROD i odzyskanie GS mojego siostrzenca :(

macmus

Użytkownik
Użytkownik
Otóż konsola mojego siostrzenca (2 letnia) dostała roda :(. Jest ona przerobiona jedna z pierwszych wersji xtreme (z jakąs sąda czy coś), a i tak potem grał tylko na orginałach (rodzice mu kupowali). Teraz troche biedaczek się załamał bo nie wie czy starcił wszystkie punkty i avatara.
Wiec mam pytanie czy jak teraz chłopak kupi sobie arcade to odzyska profil i GS z potrzedniej konsoli po przełożeniu dysku, czy bedzie musiał sformatować dysk ?
Dzieki za info :)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Hmm jeżeli dostał RRODa a nie BANA (bo mi się zdaje, że ma bana ale może się mylę) to spokojnie można przełożyć dysk...
 

Mi$^

Użytkownik
Użytkownik
Dane z tego co pamiętam konsola zapisuje na dysku, więc jak przełoży powinno bez problemu zarybić :p(pewien w 100% nie jestem :])
 

$o$

Banned
Dane z tego co pamiętam konsola zapisuje na dysku, więc jak przełoży powinno bez problemu zarybić :p(pewien w 100% nie jestem :])
a ja wiem że zapisuje na dysku ;P robiliśmy tak z kolegą jak jego x też dostał roda
 

macmus

Użytkownik
Użytkownik
nie ban tylko ROD .. nie gra online ma 9 lat :) gra w platformówki i LEGO starwars ..
chodzi ze teraz chce mu zrobić przedwczesny prezent i kupić arcade (i tak ma orginalne gry) wiec pytam sie czy jak przełoże dysk to odzyska chłopak avatara + GS.
Czy to nie jest uzależnione od wersji dashu .. on ma już nextgenowego nie tego starego (nie mam pojecia jak:) )
 

macmus

Użytkownik
Użytkownik
a ja wiem że zapisuje na dysku ;P robiliśmy tak z kolegą jak jego x też dostał roda
czyli dysk w żaden sposób nie jest powiązany z konsola i nie trzeba go formatować po przełożeniu do innej konsoli ?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Spokojnie odzyska swój profil jak przełoży dysk :) Albo inaczej mówiąc: dalej będzie go miał tak jakby ;)

Dysk nie jest w żaden sposób przywiązany do konsoli... Możesz go spokojnie przenieść.
Nowe NXE widocznie nagrało się z jakąś grą

P.S. edytuj posty
 

$o$

Banned
chyba nie bo było to dość dawno ale na 90% jestem pewny
 

macmus

Użytkownik
Użytkownik
chyba nie bo było to dość dawno ale na 90% jestem pewny
co znaczy chyba nie ?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Nie trzeba. Ja przekładałem dysk do innej konsoli i normalnie działa
 

macmus

Użytkownik
Użytkownik
Nie trzeba. Ja przekładałem dysk do innej konsoli i normalnie działa
dzieki wielkie czyli kupuje małemu arcade i wszystko bedzie smigac :)
 

hiphopowy

Świeżak
Świeżak
A jesli ja mam Arcade i pamieć flash na któym miałem profil, teraz dostałem dysk 20GB i można przenieść profil z pamieci flash na dysk twardy w razie RRoda?
 

Do góry Bottom