1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kostka od zasilacza, konsola nie otrzymuje mocy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez michuagv, Wrzesień 10, 2016.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. michuagv

michuagv Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Od pewnego czasu kostka od zasilacza głośno chodziła, aż w końcu przestała się świecić dioda i przestała dawać prąd xboxowi, sprawdziłem przedłużacz i działa.
    Myślałem nad kupnem nowego kabla zasilającego ale najpierw sprawdziłem na sąsiada kablu,który ma identyczny sprzęt ale o dziwo tez nie chce działać na moim xboxie zupełnie jakby też się zepsuł a na sąsiada konsoli chdzi jak nowa. To jak to jest kabel rozpoznaje konsole ? da rade wymienic samą tą kostke?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1061
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    ., ta kostka to jest zasilacz :)

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

4. michuagv

michuagv Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No dobra. Czyli inny kabel plus kostka (zasilacz) nie załatwi sprawy żeby działało. Bo ja wspomniałem to podłączałem inny kabel to tez nie działała konsola.

5. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Po co Ci konsola marnujesz czas na bzdury a nie znasz podstawowych określeń sprzętu, weź instrukcję i przeczytaj zrób coś konkretnego a nie głupio piszesz na forum i wciskasz guziki na padzie... Koniec idiotycznego tematy nauczysz się nazw sprzętu to załóż kolejny temat z sensownym pytaniem po ówczesnych próbach we własnym zakresie a nie że na forum paluszkiem będą Ci pokazywać inni co masz robić.

p_bladek, kuleczka91 i mrok lubią to.
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum