Kostka od zasilacza, konsola nie otrzymuje mocy

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

michuagv

Świeżak
Świeżak
Od pewnego czasu kostka od zasilacza głośno chodziła, aż w końcu przestała się świecić dioda i przestała dawać prąd xboxowi, sprawdziłem przedłużacz i działa.
Myślałem nad kupnem nowego kabla zasilającego ale najpierw sprawdziłem na sąsiada kablu,który ma identyczny sprzęt ale o dziwo tez nie chce działać na moim xboxie zupełnie jakby też się zepsuł a na sąsiada konsoli chdzi jak nowa. To jak to jest kabel rozpoznaje konsole ? da rade wymienic samą tą kostke?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
., ta kostka to jest zasilacz :)

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

michuagv

Świeżak
Świeżak
No dobra. Czyli inny kabel plus kostka (zasilacz) nie załatwi sprawy żeby działało. Bo ja wspomniałem to podłączałem inny kabel to tez nie działała konsola.
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Po co Ci konsola marnujesz czas na bzdury a nie znasz podstawowych określeń sprzętu, weź instrukcję i przeczytaj zrób coś konkretnego a nie głupio piszesz na forum i wciskasz guziki na padzie... Koniec idiotycznego tematy nauczysz się nazw sprzętu to załóż kolejny temat z sensownym pytaniem po ówczesnych próbach we własnym zakresie a nie że na forum paluszkiem będą Ci pokazywać inni co masz robić.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom