1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Koszt wymiany łącza zasilania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez abdul190, Sierpień 2, 2012.

1. abdul190

abdul190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Witam.

Mam taki problem. Otóż chciałem podłączyć zasilacz do mojego X360, ale nie zwrociłem uwagi, że wtyczka wchodząca do xboxa była na odwrót i próbowałem ją wcisnąć "na chama" i chyba się wtyki w konsoli uszkodziły, bo teraz mam bardzo ciężko ustawić wtyczkę w konsoli, aby ta się w ogóle odpaliła. Jak już się włączy to wystarczy mocniejsze kręcenie płyta w napędzie aby konsola się sama wyłączyła.

W związku z tym rodzi się pytanie:
    Ile może kosztować wymiana łącza zasania w konsoli?

Pozdro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. abdul190

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie? Dziś dostałem następnego RROD'a o kodzie 0001 (problem z zasilaniem). Więc czym prędzej muszę wymienić to złącze.

4. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Jaka plyta glowna?

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

5. abdul190