1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Koszt wysłania listu na poczcie.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Konrad Mrok PL, Październik 24, 2010.

1. Konrad Mrok PL

Konrad Mrok PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    siema. Wie ktoś ile będzie kosztować wysłanie listu poleconego na poczcie?? Na stronie poczty jest cennik ale nie jest podane czy do ceny jest wliczony koszt znaczków pocztowych. A mi właśnie chodzi o całkowity koszt przesyłki razem z znaczkami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Jak niedawno wysylalem listem poleconym gre, to nie naklejałem nic. Podałem zaadresowaną koperte, 7.50 i tyle.

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    To jakoś drogo :) Bo u mnie za 5zł gry wysyłam :DD

5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Jak wysyłałem gry listem poleconym priorytetowym w kopercie "bąbelkowej" to za wszystko płaciłem 6,80 zł o ile sie nie myle :)
    W cene było wliczone już wszystko co potrzebne do wysłania - koperta, znaczek itd.

Wczytywanie...

Poleć forum