1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

koszty wysyłki gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kichu93, Styczeń 18, 2011.

1. kichu93

kichu93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam , czy koszt wysyłki listu priorytetowego z zadeklarowaną wartością bliczony w Cenniku Usług Poczty Polskiej to ostateczna cena? czy trzeba jeszcze za coś płacić np za znaczek czy coś? :

Cennik Usług Poczty Polskiej

Bo wyszło mi 8,20zł za gabaryt B, priorytet, zadeklarowana wartość 99zł i waga do 500g, wymiary paczki( listu) to 23cm x 17cm x 5cm

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ja jak wysyłam jedną grą listem poleconym priorytetowym (jeśli chodzi o wymiary koperty to nie znam dokładnych, ale jest mniej więcej taka jak pudełko od danej gry... No i w środku folia bąbelkowa) to płace do 6 zł, w tym wliczona koperta, znaczek itp. itd.

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    U mnie na Poczcie Polskiej, jak wysyłałem grę to nawet jej nie mierzyli, dała na wagę, sprawdziła, spisała i to wszystko, grę wysyłałem priorytetem za pobraniem i wyniosło mnie chyba 9zł... a może 12zł : D

5. cru5h

cru5h Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Wczoraj wysyłałem poleconym w kopercie bombelkowej A5. Waga do 500g cena 6zł (za list polecony gabaryt B cena 4,5zł i opakowanie w cenie 1,5zł ). Priorytet masz dopłatę 1zł. A co do wartości to kwota jest ustalana w zależności od wartości deklarowanej. Jak masz wątpliwości to wysyłaj paczką, bo wówczas jest ubezpieczenie do wartości 250zł w cenie nadania paczki. Za wyższą wartość ubezpieczenia trzeba dopłacać.

6. kichu93

kichu93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ok już wysłałem, nawet nie patrzyli na gabaryty ;O Wysłałem w kopercie około A3 bo innych nie mieli , gdzie i grubość to była z 5cm i wysłali w gabarycie A :O i wyszło mi za przesyłkę listową priorytetową z zadeklarowaną wartością 99zł, + koperta bąbelkowa A3 za 9zł :D

Wczytywanie...

Poleć forum