Koszulki Kibica

Siwy96

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

Właśnie otworzyłem sklep na cupsell.pl

Mam na nim Koszulki ze zdjęciami nawiązującymi do Gier !

Oto link.

CupSell - Sklep4graczy

Jakość, poszczególene informacje itp. można wyczytać można w opisie koszulki.

Zapraszam do kupna.
 

radekbp29

Banned
Super koszulki ale dla dzieci mam 4 uwagi po 1 to że są robione naprasowywankami po 2 że nawet projektu nie umiesz zrobić a po 3 sądząc po nicku to masz 14 lat po 4 Ceny są W......e w kosmos. I to właśnie wyklucza cię jako sprzedającego inaczej być może bym jedną kupił.
 

Siwy96

Użytkownik
Użytkownik
1. Nadruki są robione laserowo.
2. Projekty są robione przez serwis.
3. Tak mam 14 lat. Nie pasuje ?
4. Ja zarabiam grosze. lecz mogę zejść o pare zł.

Jeśli chodzi o jakość jutro dam zdjęcia :)

Pozdrawiam,
Kuba
 

radekbp29

Banned
A czy masz wszystkie zgody od producentów Modern Warfare 2, Xboxa 360, Battlefielda Bad Company 2 oraz Gears of War aby umieszczać ich loga, znaki firmowe na koszulkach ?
 

Asull

Użytkownik
Użytkownik
Cienkie te koszulki jakby ktoś nakleił prasowanke... w ogule nie wtopione jeszcze ta cena?! Z oldschoola mam oryginalną za jakieś 30 zł a tu taka kaszanka za 40 zł..
Bluzę to ja mogę za tą samą cenę w croopie kupić lub w diversie.. Słabo słabo
Jeszcze 14 latek idź do babci i pożebrz to ci da z 20zł na cukierki : D
 

yaqub

Banned
Użytkownik
A czy masz wszystkie zgody od producentów Modern Warfare 2, Xboxa 360, Battlefielda Bad Company 2 oraz Gears of War aby umieszczać ich loga, znaki firmowe na koszulkach ?
Sprzedajesz koszulkę/bluzę, która nazywa się "Battlefield 2 Bad Company coś tam". Te nazwy są zastrzeżone. Mają prawo do nich twórcy czy tam wydawca. To tak samo jak ja bym kupił u ruskich czarno-biały TV, a sprzedawałbym jako "SONY SuperSonic Electronic Full HD Bayer LCD 47'"
 

chudas94

Banned
Użytkownik
Zastanowił bym się nad bluzą gdyby na plecach było można mieć swój nick i byłą by tańsza bo za 90zł to ja mam porządna bluzę (na przecenie w cropptown).
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
PRZYPOMINAM 2.Jeśli nie chcesz skorzystać z oferty sprzedającego, nie wypowiadaj się w jego temacie.


 

Siwy96

Użytkownik
Użytkownik
Dobra zamykam Temat./Sklep
 

Do góry Bottom