1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Koszulki Komixxy.pl

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dogg, Wrzesień 11, 2010.

1. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Siemka, chciałem sobie kupić koszulkę z jakimś "bohaterem" słynnych Komixxów (najlepiej "Poker Face"). Widziałem na Allegro wiele aukcji z takimi koszulkami, ale nie wiem które będą z dobrego materiału, a które nie i jakiej jakości będzie nadruk. Więc tu moja prośba, czy moglibyście mi podrzucić jakieś linki z dobrymi koszulkami, albo najlepiej tymi "orginalnymi" (reklama na głównej Komixxów) i proszę o darowanie sobie postów typu "poszukaj se", bo naprawdę się na tym nie znam, a chciałbym żeby na trochę ta koszulka starczyła. Pzdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
  4. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
  5. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Dzięki za stronkę, ludzie piszą że dobra jakość i jeszcze znalazłem inną koszulkę którą szukałem.

Wczytywanie...

Poleć forum