1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Koszulki Manchester United

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dogg, Listopad 7, 2010.

1. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Yoo!
    Wiem że był już podobny temat, ale nie mogę go znaleźć, więc piszę nowy.

Szukam dwóch koszulek Manchesteru Utd. Pierwsza - zwykła, meczowa na bieżący sezon z napisem tego sponsora nowego "aon", ale chciałbym, żeby z tyłu mógł być mój własny nadruk (tam gdzie nazwisko oczywiście) i nie ma to być jakaś podróba, tylko oryginalna koszulka, meczowa Man Utd. Jest taka możliwość? Jeśli tak, to prosiłbym o podanie strony gdzie można taką zamówić.
    Druga koszulka, to taka "na codzień". Znalazłem ją jakieś dwa tygodnie temu w Delta Sporcie (dla niewiedzących to sklep sportowy), ale już jej niestety nie ma. Jest to bodajże niebieska koszulka z herbem Manchesteru i szarym napisem z boku "Glory, glory Man United". Jeśli ktoś taką widział gdzieś w internecie to prosiłbym też o podanie strony i głównie chodzi mi właśnie o tą koszulkę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lechuszusz

lechuszusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
  4. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ale żeś mi pomógł, no naprawdę. Akurat tej drugiej, niebieskiej znaleźć nie mogę.

Co do tej meczowej, to co sądzicie o tej:
    TANIO KOSZULKA MANCHESTER UNITED 2011 + TWOJ NAPIS (1305695796) - Aukcje internetowe Allegro
    Pewnie podróba, bo za te pieniądze nie da się dostać oryginałki. Poproszę jej real foto i zobaczę jak to wygląda.

Poza tym, na Allegro wszystkie koszulki ManU mają ceny 50-100zł, tylko ze dwie są w cenach sklepowych (ok. 250zł), czyli wszystkie to podróby?

5. truecrime

truecrime Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Koszalin
    Tak. Te tanie to są podróby, lecz niewiele różniące się od tych oryginałów za 250zł

6. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Nie ma się co czaić na oryginały, bo i tak nikt nie rozpozna i nie ma się czego bać :)
    MECZÓWKA:
    MANCHESTER UNITED L Domowa Szybka Wysyłka! Napis (1286474455) - Aukcje internetowe Allegro

a do noszenia na co dzień byś musiał obszukać precyzyjnie Allegro, bo troche tego jest ;)

P.S. W ŚRODĘ DERBY MANCHESTERU!!! :DD

Wczytywanie...

Poleć forum