Koszykówka...

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Witam ;p Słyszałem, że całkiem ciekawie gra się w kosza na xbox'ie.
Chciałbym poznać wasze opinie czy warto grać (głównie chodzi mi o sterowanie). Oraz potrzebował bym tytułu który jest dobry ;p

Za pomoc z góry THX, pzdr!
 

mic1225

Użytkownik
Użytkownik
Nba 2k9 gra godna polecenia. Ogólnie fajnie się gra w nba na padzie :)
 

Trey

Użytkownik
Użytkownik
No jak jesteś fanem kosza to polecam nba 2k9. Naprawde super giera. Sterowanie na padzie jest bardzo wygodne i proste. Jedyną wadą tej gierki jest to że nie umieścili trybu ulicznej koszykówki jak było to w 2k7. Znaczy jest ale bardzo okrojony w porównaniu do 2k7. Z ulicznego kosza polecam również nba street homecourt. Gierka ma jedną z lepszych grafik jakie widziałem na xboxie 360, jednak szybko się nudzi.
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Thx ;p Fanem nie jestem, ale czasem lubie pograć ;)
pzdr - temat można zamknąć.
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
Tak NBA 2k9 jest godne polecenia, szczególnie na dwa pady.
Równie dobre jest też NBA Street Homecourt tylko ta gra ze Street Ballem ma nie wiele wspolnego. Tzn to jest odpowiednik Fifa street tylko o koszykówce. Mozna wyskakiwac na kilka metrow w gore, robic efektowne akcje z wyskoku, kilka kombinacji wsadów jest oraz mozna zrobic wsad za dwa punkty(normalnie z dystansu rzut= 2 pkty, a wsad za 1 w tej grze). Gra idealna na imprezy lub do grania z osobą nie grającą na konsoli na co dzień.
 

a508386362

Użytkownik
Użytkownik
Mi sie podoba NBA 2009 :)
 

Darth Dragon

Użytkownik
Użytkownik
a "tryb ulicznej koszykówki" jest może w nba 2k10 albo nba live 2010 ? nie chce kupować street specjalnie po to:p
 

macu14

Użytkownik
Użytkownik
nba 2k9, a od piątku nawet nba 2k10, bez watpieniaaaa!!
na live 10 to wg mnie pieniadze wyrzucone w bloto, no ale wiadomo, gusta gusciki, kazdy ma swoj typ..
 

Darth Dragon

Użytkownik
Użytkownik
no ale pytanie było inne :p poza tym nba live wychodzi tylko na konsole nowej generacji a 2k10 wychodzi też na pc i ps2 :D więc chciałbym wiedzieć czy gra jest warta uwagi:)
 

bleee

Świeżak
Świeżak
Bieganie od kosza do kosza zero zwartych akcji domena NBA live zdarzają się mało koszykarskie ruchy niestety ale jest progres w stosunku do 09 :) jedyna rzeczą jaka mi się spodobała to treningi w tej grze. 2k10 natomiast jest bliższe realizmowi do tego tryb kariery gdzie tworzymy własnego zawodnika i walczymy o angaż w NBA poprzez granie w lidze letniej itp sprawy... nie ma lepszej gry jak dla mnie zresztą po to kupiłem konsole zęby sobie pograć w nba 2k ;)
 

m@lin

Użytkownik
Użytkownik
Moje zdanie się ciągle zmienia a mianowicie byłem zwolennikiem koszykówki od 2k a teraz bardziej podoba mi się od EA. Na graficzke nie ma co narzekać i w jednej grze jest dobra i w drugiej. W Live spodobała mi się duża ilość dryblingów i gdy pcham się na chama to momentalnie tracę piłkę a w 2k jakoś dziwnie się przesuwam i rzadko trace piłkę. W live zawodnicy fajnie odzorowani, większość znanych porusza się w taki sposób jak w realu. No i wielki plus to reprezentacje. Takim szczególikiem, który mi się pdoba to komentarz Marv'a Albert'a w Live. Prawdziwy fachowiec ogladanie meczów na TNT z jego komentarzem nic dodac nic ując. W 2k wydaję mi się, że nic się nie zmieniło. Znajdą się zwolennicy Live10 i 2k10. Ja chyba zdecyduję się na kupno NBA Live aczkolwiek cena przemawia za 2k10 :p
 

Darth Dragon

Użytkownik
Użytkownik
wreszcie obiektywna ocena dziękować!! :) ponawiam pytanie o to czy można sobie pograć na "ulicy" 2 vs 2 na padach z kuplami bardzo mi na tym zależy i jak już mówiłem nie chce kupować streeta tylko po to :p
 

m@lin

Użytkownik
Użytkownik
wreszcie obiektywna ocena dziękować!! :) ponawiam pytanie o to czy można sobie pograć na "ulicy" 2 vs 2 na padach z kuplami bardzo mi na tym zależy i jak już mówiłem nie chce kupować streeta tylko po to :p
wiem, że coś takiego było w 2k9 nie wiem jak w live 09 a w tegorocznych wersjach nie wiem jak jest ;)
 

Do góry Bottom