1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

KOTOR na Xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dikajos, Marzec 2, 2011.

1. dikajos

dikajos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam tu 2 pytanka. Wiem, że dawno temu wyszedł KOTOR (1 i 2) na Xboxa i mam 2 pytania.

1. Czy KOTOR na Xboxa pójdzie na moim Xbox slim tym nowym czarnym błyszczącym?
    2. Czy ktoś z Was grał w tę grę na konsoli i , jeśli tak, jakie ma wrażenia?

Pozdrawiam.

Dodatkowo byłbym wdzięczny jeśli polecilibyście mi DOBRE gry w tematyce Star Wars na xboxa 360 oraz ogólnie ciekawe (w sensie fabuły przede wszystkim) gry w stylu RPG na xboxa360. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. GrooBass

GrooBass Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wolne Miasto Gdańsk
    KOTOR (przynajmniej 2) jest kompatybilny z X360 dlatego powinieneś móc go odpalić, ale.... KotOR2.pl - Forum • Zobacz wątek - Problem z Kotor 2 na Xbox 360

Wczytywanie...

Poleć forum