Kradzione konta a ryzyko bana?

Xayan

Użytkownik
Użytkownik
Cześć.

Na Allegro jest sprzedawanych mnóstwo kradzionych kont z grami (wiadomo - gwarancja 24h lub mniej, itp.). Chciałbym jednak się dowiedzieć, czy kupując takie konta ściągam na swoją konsolę prawdopodobieństwo zdobycia nagrody (czyt. bana)?
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
ms chyba nagradzal ostatnio banami na konto glowne osoby korzystajacej z takiego czegos
 

Xayan

Użytkownik
Użytkownik
Ok, dzięki za odpowiedź. W związku z tym jeszcze jedno pytanie: czy częstotliwość kupowania takich kont (np. 1 na tydzień, a jedno na 2 miesiące) wpływa na prawdopodobieństwo otrzymania bana?
 

truskolodz

Użytkownik
Użytkownik
M$ nie banuje za to, no bo niby jak? Czasem takie "lewe" konta są po prostu przez M$ blokowane. Bany na GŁÓWNE konta M$ rozdaje za gry Non-jtag.
 

Xayan

Użytkownik
Użytkownik
Aha, czyli zostanie zablokowane jedynie to kradzione konto i nie muszę się martwić o moją konsolę i moje konto?
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Aha, czyli zostanie zablokowane jedynie to kradzione konto i nie muszę się martwić o moją konsolę i moje konto?
niby nie chyba że MS się wnerwi i zacznie dawać bany wszystko jest możliwe.
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie zacznie bo to nie narusza regulaminu xbox live. Jest to zwykła kradzież i może być ściągana z urzędu ale nie przez MS.
Zmień ID i hasło i jak masz tam dużo ms to GT i tyle. Będzie jak nowe konto.
 

Do góry Bottom