1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Krąg na płycie xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Luzaczek, Sierpień 5, 2016.

1. Luzaczek

Luzaczek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć! Mam mały problem z jedną grą. Zauważyłam, że jest na niej pewien dziwny krąg, ale taki niepełny. Dwie półokrągłe rysy, na tym samym poziomie. Jak gram w ta grę to wyskakuje błąd: Błąd gry. Nie można odczytać dysku. 1. Wyczyść dysk miękka ściereczką.
    2. Ponownie uruchom konsolę.
    Żadna z tych rzeczy nie pomaga i zastanawiam się co jest tego przyczyną i czy te dwie rysy na płycie mają coś wspólnego z tym. Zaznaczę, że tylko przy tej jednej grze się tak dzieje. Dodam jeszcze, że niedawno konsola była w naprawie, była usuwana przeróbka z niej, aby można było grać online.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Do póki nie wygląda to tak to nie ma co się martwić :D [​IMG]

Co do tematu, połóż płytę na równym podłożu zobacz czy nie odstaje gdzieś, skoro tylko na tej jednej to stawiam na płytę w innym wypadku trzeba przegląd napędu zrobić. Dopisz jeszcze w jakiej pozycji Xbox stoi.

4. Luzaczek

Luzaczek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Płyta nigdzie nie odstaje. Xbox jest w pozycji poziomej. Czyli raczej to będzie wina płyty, a nie xboxa? Powiedz mi jeszcze, jak mogę sprawdzić to czy ta przeróbka została usunięta? Prawdopodobnie była to LT+, ale nie jestem pewna.

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Normalnie wpakuj nagraną płytę pod dane LT które było w napędzie, inaczej tego nie sprawdzisz.

6. Luzaczek

Luzaczek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wracając do tej gry z rysami. Będzie to wina samej płyty czy xbox mógł mieć w tym jakiś udział?

Ostatnia edycja: Sierpień 5, 2016
  7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Odpal inną grę na płycie pograj i się okaże czy masz coś z napędem czy po prostu wadliwa płyta była. Nikt z nas nie jest wyrocznią (z matrixa), że z góry wiemy :p.
    Metoda prób i błędów - nic więcej nie pozostało.

8. Luzaczek

Luzaczek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To chyba z płytą coś nie tak, bo cała reszta działa. Dzięki:)

Wczytywanie...

Poleć forum