1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kraj na xbox livea

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez richart, Grudzień 23, 2010.

1. richart

richart Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam . niedawno kupiłem x360s w bundle packu z Halo Reach . zarejestrowałem konto w xlive na Polskę , lecz wybór gier na żądanie jest beznadziejny . popatrzyłem na usa/uk i tam mają ~200 tytułów u nas ledwie kilkanaście . nie zamierzam przerabiać konsoli więc jest to ważne . i teraz mam 2 pytania . czy zdrapki na MS Points kupione w pl będą działać na ichnich kontach oraz czy jest wgle możliwość zarejestrowania na uk/us jak ma się xboxa z polski .

Pozdrawiam , Marcin .

2. Lotnik421 Xbox One

3. BratMichała

BratMichała Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    tak. zrob nowy gametag na uk :[

4. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jak chcesz,to się możesz przensieść chyba,ale ja nie wiem,po co ci tyle gier,Zanim zakupisz i ograsz chociaż 5 z tych kilkunastu,to już dawno dojdzie mnóstwo innych,nie mówiąc że gry które są na PL są konieczne w kolekcji każdego gracza.Ale rób jak chcesz.

5. richart

richart Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale za punkty ms mam taniej ; ) a gier które mnie interesują nie ma na polskim liveie

6. chris000

chris000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Jest prosty sposob kup na allegro konto z punktami na US pozniej odpalasz to konto na swojej konsoli odpalasz VPN'a sciagasz to co cie interesuje na dysk, nastepnie wywalasz kupione konto i cieszysz sie zassanym stuffem na swoim koncie PL

7. krisroza

krisroza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    a mogę wiedzieć co to VPN :)

8. chris000

chris000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    VPN to tunelowanie, serwery live beda widzialy twoje IP jako US dzieki temu mozesz uniknac blokady regionalnej

Wczytywanie...

Poleć forum