1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kreon rip

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Kaka, Listopad 17, 2008.

1. Kaka

Kaka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie,ponieważ nagralem gre cod5 ,ale sprawdzilem ja kreon checkerem ,i jest napisane ze jest to bad kreon rip.I wlasnie tu mam pytanie czy jak nie bede grac w ta gre przez neta to czy cos mi sie stanie z konsola i czy cos mi grozi?Czy moge w ta gre grać czy musze jescze raz nagrac z good kreon ripem?Mam xbox 360 z ixtreme 1.4 albo 1.41 nie wiem do konca.

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Odp: Kreon rip

W dzisiejszych czasach ;) możliwość dostania bana na przerobionej konsoli jest więcej niż prawdopodobna :D. Jesli chodzi o Kreon Rip'a to wraz z wprowadzeniem iXtreme 1.4 ten problem nie istnieje. Ile można to powtarzać ?? Następnym razem "Szukaj"

4. Kaka

Kaka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Kreon rip

@Dzieki,ja nie gram przez neta

Wczytywanie...

Poleć forum