1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Krew i Wino - Zakup (Problem)

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Fabiosek1, Czerwiec 29, 2016.

1. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Witam.

Mam problem z zakupem Krwi i Wina, Xbox One. Można to kupić tylko albo cyfrowo przez MS albo czasem przez allegro (profil), aczkolwiek nie interesuje mnie taka zagrywka. Posiadałem kiedyś kartę prepaid (internetową) od bzwbk (kupiona na Allegro za około 4zł) i dzięki niej zakupiłem "Serca z Kamienia", natomiast pod koniec 2015 roku wyszedł nowy przepis, a karty zostały wycofane ze sprzedaży, mimo środków na karcie i poprawnych danych, przy zakupie wyskakuję "Użyj innego sposobu płatności".

Mam również fizyczną kartę, Visa Electron, ze zdjętym limitem, środkami na koncie i aktywną usługą "3D Secury", ale mimo to nadal jest to samo, nie jest to debetowa karta, a z tego co czytam w internecie 'zwykła' się nie nada, do Paypala również nie da się jej podpiąć.

Mam takie pytanko. Czy jeśli kupię tzw. "gift card" dwa po 50zł (łącznie 100zł), to czy mogę wtedy zakupić to bez problemu, bez podpinania/posiadania karty?

Dzięki.

Ostatnia edycja: Czerwiec 29, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tak,oczywiście