1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Krótka piłka - demo Pro Evolution Soccer 2015 dostępne w Europie! Jak wrażenia?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 24, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Długo czekaliśmy na wersję demonstracyjną Pro Evolution Soccer 2015. W końcu Japończykom udało się dostarczyć produkcję na nasz egzotyczny rynek, więc zainteresowani gracze mogą sprawdzić dzieło Konami. My z tej okazji mamy do Was pytanie – jak wrażenia?

Japończycy poinformowali na swoim Twitterze, że wersja demonstracyjna PES-a trafiła na PlayStation Store oraz Xbox Live. W tej sytuacji gracze posiadający PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One, Xboksa 360 mogą sprawdzić najnowszą piłkę od Konami.

Według pierwszego planu demo miało zadebiutować na konsolach 17 września, ale jak to mówią „lepiej późno niż wcale”.

Zaprezentowana wersja pozwala na wypróbowanie siedmiu zespołów (Real Madryt, Atletico Madryt, FC Barcelona, Athletic Bilbao, Bayern Monachium, Juventus i Napoli) w dziesięciominutowych spotkaniach.

Z okazji premiery mamy do Was pytanie – jak oceniacie Pro Evolution Soccer 2015? Seria zmierza w dobrym kierunku?​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kazik321

Kazik321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Gdyby ta część pojawiła się rok temu, wtedy uważałbym ją za rewolucję serii. Usprawniony gamplay (ostatnio tak przyjemnie grało mi się w w PES2 na PS2) , według mnie poprawiono drybling i animacje piłkarzy. Nie wpadają na siebie i nie odbijają z taką częstotliwością jak w 2014. Bramkarze mnie zaskoczyli niesamowicie. Ile to razy mnie uratował bramkarz w stuprocentowej okazji przeciwnika :D Dziwną rzeczą dla mnie jest nieużycie oficjalnej czcionki na trykotach Barcy. W 2013 jej nie było, ale w 2014 już tak. W tym roku znów jej nie ma. Dziwne... Podsumowując w tym roku jest chyba najbardziej wyrównana walka między FIFĄ, a PESem. Oceniając same dema wystawiłbym 9/10 i FIFie i PESowi Pewno największe błędy wyjdą w pełnych wersjach ;)

4. michaelpol

michaelpol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A ja mam mieszane uczucia. Odczułem trochę zmian w gameplay w porównaniu do poprzedniczki jednak nadal gra mi się jakoś dziwnie. Niby teraz krótkie podania są ok oraz nie trzeba kombinować z wysunięciem piłki pod kąt, ale te strzały na bramkę i reakcja bramkarzy są jakieś nierzeczywiste. Poza tym fizyka gry nie jest jeszcze tak płynna i dynamiczna, jak w przypadku FIFY. Nadal się odczuwa, jakby piłkarze mieli zaimplementowany kij od szczotki. Jedynie w czym gra się prezentuje lepiej od EA SPORTS to odwzorowanie twarzy. Nie widziałem FIFY na PC/PS4 ale na x360 pod tym względem wygląda to zdecydowanie lepiej. Ciekaw jestem pełnej wersji, jednak nie spodziewam się tu jakieś alternatywy dla kanadyjskiego studia.

Wczytywanie...

Poleć forum