1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Krótka piłka: GTA V po polsku!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez p1teReq., Maj 8, 2013.

1. p1teReq.

p1teReq. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Chwalmy Pana! GTA V będzie pierwszą grą z serii wyposażoną w polską wersję językową.

To już fakt! Dosłownie przed momentem Cenega zakomunikowała wszem i wobec, że GTA V będzie dostępne w polskiej wersji językowej. To oznacza, że będzie to pierwsza gra z cyklu, która doczeka się oficjalnego spolszczenia - w dniu premiery i na wszystkich platformach docelowych. Franklin, Trevor i Michael wprawdzie nie przemówią w naszym języku, bo mówimy tu o wersji kinowej, ale i tak mamy powody do zadowolenia, czyż nie?

Przypominamy, że Grand Theft Auto V ukaże się 17 września w wersjach na PS3 oraz Xboksa 360.

źródło: •• KrĂłtka piłka: GTA V po polsku!

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    byle by nie było jak z Max Payne 3 ;)

4. x-360klocek

x-360klocek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko/Furth
    Po przeczytaniu tytułu myślałem, że zrobią dubbing. Ale się przestraszyłem.:D

5. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    jakoś sobie nie wyobrażam GTA z polskim dubbingiem ( mimo iz nie jest taki zły )

6. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Wygląda świetnie ;D

7. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Napisy 3miechy po premierze cenega nigdy nie robi czas wiec po co ten szum .

8. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    "w dniu premiery i na wszystkich platformach docelowych."

Czytaj że ze zrozumieniem.

9. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Jakos w to nie wierze ale oki. Doczytalem ale wierzyc mi sie nie chce do pc ta ale do konsol niezbyt ,ze na czas.

10. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Przecież wszystkie gry od Max Payne 3 łącznie, miały być oficjalnie w polskich wersjach kinowych, więc nie wiem co to za oświecenie, że GTAV będzie po polsku?

2 użytkowników lubi ten post.
  11. RafanoCK

RafanoCK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    CK
  12. Kamilos100

Kamilos100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To i tak było wiadome że będą. Tak w ogóle to kto te napisy będzie tworzył R* czy Cenega? Rockstar z tego co wiem zatrudniało kogoś do polonizacji gier.

13. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Brawo R*. Mam nadzieje, że w grze pojawią się jakieś skomplikowane zwroty itp itd :) Żeby szło podszkolić swój język Angielski. Bo po L.A. Noire jestem pozytywne zaskoczony :))

14. fanXboxa360

fanXboxa360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jest zarąbiście :D teraz się potwierdziło że GTA V będzie po polsku :D

15. ZDZISIU222

ZDZISIU222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gdzieś wyczytałem, że za lokalizacje nie odpowiada R*, tylko firma QLOC, która robiła tłumaczenie m.in do Sleeping Dogs. Ale malkontentom od razu piszę: będzie możliwość włączenia oryginalnych napisów.

16. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    tylko zeby nie bylo jak z Max Paynem tego sie boje, po tym wydawcy mozna się spodziewac naprawde wszystkiego.

17. Bezpejson

Bezpejson Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Trzebnica
    Świetna wiadomość, nic tylko czekać :topsy_turvy:

18. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Podoba mi się to. Wersja kinowa jest według mnie najbardziej odpowiednią opcją.

19. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Doskonała wiadomość , a miałem ku temu pewne obawy...
    ''Franklin , Trevor i Michael wprawdzie nie przemówią w naszym języku..'' - druga doskonała wiadomość...jeszcze mi tu Franka i Michała brakuje...

20. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Mam nadzieje, że tłumaczenie będzie na poziomie.

21. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Ciekawie to sobie ludzie z Rockstara wymyślili. Wiedzieli , że na stworzenie kolejnej części będą potrzebowali dużo czasu i zanim skończą tę grę , to już będzie schyłek tej generacji.
    Więc musieli wybierać czy tworzyć już nowy silnik pod nową generację , aby potem nie być w tyle i zrezygnować z wydania kolejnej części na obecne konsole.
    Ale uznali , że jednak końcówka tej generacji to dobry moment na duże zyski (i słusznie) , branża już szykuje swoje gry pod przyszłe sprzęty nie przykładając się specjalnie do tytułów na X360/PS3.
    A oni mogą wykorzystać ten moment , wydać coś naprawdę genialnego i zachęcić znudzonych już pewnie tą generacją graczy konsolowych , na wydanie swoich pieniędzy w ich tytuł. To bardzo dobrych ruch z ich strony , życzę im aby zarobili na GTA V jak najwięcej.

Ale jednocześnie mogą również wykorzystać tą część jako taki start w nextgeny. Odpicują grafikę , dodadzą coś a'la dodatki do czwórki i już mają dobry zarobek na początek , stosunkowo niskim nakładem pracy. I tak , jest to też dobry pretekst aby trochę opóźnić wersję pecetową , aby również ją dopasować do oczekiwań tego gracza , czyli głównie polepszyć wizualne doznania.
    A w tym samym czasie większa część zespołu pracować będzie już nad silnikiem nextgenowym i kolejną częścią.

Dla mnie są trzy wzory jakości gier (na inne szkoda mi czasu marnować lub poprostu nie mój klimat):
    - dobra gra , czyli taka która trzymała mnie przed tv do samego końca/wiele spędzonych mile godzin. Odkładamy na półkę i jest zaliczona poprostu.
    - bardzo dobra gra , czyli taka , która oczywiście potrafi to samo co gra dobra , ale ma w sobie to coś , że zostaje w pamięci nawet długo po skończeniu. Mamy ją w głowie i potrafi bawić nawet gdy ponownie co jakiś czas do niej wracamy.
    - i seria GTA , dla mnie jest w niej wszystko czego od gry oczekuję. Wiem , że ma wiele wad i niedociągnięć ale kto by na nie zwracał uwagę jeśli daje nam tyle radości? Mogę kupić tylko ją i przez cały rok , jak to się mówi , ''mam w co grać''.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum