1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Krótka zajawka nowej gry twórców Ridge Racer: Unbounded

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez grisza133, Luty 23, 2013.

1. grisza133

grisza133 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Grodziec, Bielsko, Poland, Poland

Ekipa Bugbear Entertainment jest znana konsolowym graczom głównie dzięki Ridge Racer: Unbounded, które... no cóż, idealne nie było. Deweloperzy jednak mają w swoim portfolio między innymi bardzo udaną serię FlatOut, toteż na ich nowy projekt możemy spojrzeć z entuzjazmem.

Zespół opublikował dzisiaj krótką, filmową zajawkę kolejnej "ścigałki", jednak na ten moment nie znamy jej tytułu (obecnie jest określana mianem Next Car Game). Na krótkim zwiastunie, który znajdziecie poniżej, można zobaczyć niezliczoną ilość efektownych kraks. Jako, że studio deklaruje, iż ich nowe dzieło będzie powrotem do korzeni, możemy rozpocząć zgadywankę.

Kolejny FlatOut? Destruction Derby? Czy gra trafi na konsole, a jeśli tak, to której generacji? Czekamy na ujawnienie jakichkolwiek konkretów.

Źródło: PS3 Site Polska – … o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ogólnie filmik jakoś nie robi na mnie wrażenia. Kiedyś z początku darzyłem sympatią serię Destruction Derby i Flatout .. ale jakoś teraz nie robi to na mnie wrażenia. A ten zwiastun jest hmm niezbyt interesujący.

No ale może jak pojawi się za x czasu gameplay zmienię zdanie :)

4. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Mieliśmy ostatnio coś takiego. Nazywało się Dirt:Showdown. Jakie było? Wszyscy wiemy, taka gra nie odniesie teraz popularności, chyba że u hamburgerów. Tak jak Madden NFL.

5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Tutaj przynajmniej samochody się niszczą, nie to co w DS. Ja obstawiam, że to będzie FlatOut i po mimo średniego RR: Unbounded, czekam na więcej informacji nt. tej gry :) Dawno nie widziałem wyścigowej gry w których można ze zwykłego samochodu zrobić dosłowny naleśnik. Być może ta produkcja to zmieni :)

6. joka013

joka013 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piła
    jeśli będzie miała split-screen i będzie podobne do faltout 1 albo 2 to biorę :]

Wczytywanie...

Poleć forum