1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

krótki zasięg pada , problem konsoli

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez bliss, Maj 21, 2009.

1. bliss

bliss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    btm
    Witam otrzymałem wczoraj konsole od klienta. Mimo, że nie zajmuje się tego typu problemami to po jego prośbach postanowiłem zerknąć. Otóz twierdzi, że zaniósł do jakiegoś gościa konsole do przeróbki który wgrał mu iextreme1.51 do napędu i nowe NXE i od tego czasu pad nie łąpie dalej niż 1m. Faktycznie!!! sprawdziłem to wczoraj z 3 padami i konsola ma jakiś problem, po odejściu od niej na odległośc powyżej 1m pad sie rozsychnronizowywuje i konsola przestaje go widzieć, kombinowałem dużo sam, ale jeśli chodzi o same sprawy techniczne typu luty odbiornika itd to wszystko wydaje sie w porządku, spotkał się ktoś z takim problemem? google milczy....

2. Lotnik421 Xbox One

3. novak512

novak512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Iława/Gdańsk
    Ogólnie bardzo dziwna sprawa. Szczerze mówiąc nie chce mi się wierzyć żeby flash napędu miał coś wspólnego z zasięgiem pada. Mimo wszystko spróbuj może odłączyć napęd i wtedy podłączyć kontroler.
    Według mnie koleś co przerabiał konsolę uszkodził (coś przez przypadek wyrwał, ukruszył z płytki) moduł RF (ten z przodu konsoli z przyciskiem od włączania), (Koszt okolice 35-40 zł.)
    http://img11.imageshack.us/img11/9594/xboxrfwk5.jpg
    Naprawdę dziwna usterka. Ja bym zaczął od szukania przyczyny w tym właśnie miejscu. Możesz też zajrzeć do nadajnika podczerwieni znajdującego się koło wejścia A na memorke i pod tacką od napędu.:D

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dociśnij moduł RF jak nie pomoże wymień na nowy, zepsuł się Rf normalne

5. bliss

bliss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    btm
    dzieki, zdobylem jeden zeby na chwile podmienic i wszytko smiga... teraz musze kupic taki docelowy.

Wczytywanie...

Poleć forum