1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Krótkie porównanie grafiki Rise of the Tomb Raider. Wersja pecetowa nie będzie się znacznie różnić?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 12, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Nie jest to wiele - to prawda, ale efekt końcowy daje wiele do myślenia. Na obrazkach z wersji na PC obraz odrobinę się wyostrza i poprawia się cieniowanie. Nic jednak ponadto. Oczywiście z ostatecznym werdyktem trzeba będzie zaczekać do momentu premiery wersji na blaszaki. Możemy jednak wnioskować, że skok graficzny nie będzie, w żadnym wypadku, spektakularny. Ot, nieco ulepszony port oryginału.

Rise of the Tomb Raider zadebiutuje w wersji na PC już 28 stycznia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Subtelna, w czystej grze pewnie niezauważalna zmiana, ale wyobraźcie sobie jakby wyglądała wersja PC gdyby nie była to konwersja z konsoli

4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Subtelna jak tapeciara vs naturalna dziewucha :D
    Twarze na X1 wyglądają jak figury woskowe, na PC widać wszelkie pory i zarost.

5. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    pc górą ale to wiadomo o każdej grze wydanej na obie platformy

sszemer lubi to.
  6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mogli by ale po co zrobią lekki retusz i tyle. Gra wygląda na prawdę ładnie na XO więc nawet ogromny skok graficzny nie jest potrzebny i nie sprawie ze sprzedaż wzrośnie.

7. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Takie porównanie na tą chwilę to żadne porównanie, pokazali zaledwie same twarze 2 osób i tyle.
    Zobaczymy czy w otoczeniu też będą jakieś zmiany na to liczę, aczkolwiek skoro to będzie port z konsoli to pewnie na delikatnych zmianach kosmetycznych się skończy - bo co by tam producent się nie przemęczył za wiele, a kasę i tak weźmie bo gierka niezła...

8. MarioOL

MarioOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Prawdę mówiąc to podziwiam osoby które to się zajmują takimi porównaniami, bo nie wiem za bardzo po co , czy ja jak kupuję grę to będę stał z lupą przed TV i sprawdzał czy na ryjku Lary widać pory na skórze czy nie i leciał przed peceta i robił to samo lol. Ja kupuję grę i w nią gram czy to na PC czy to na XOne, szczerze obie wersje w ruchu będą wyglądać podobnie, czyli ładnie ;). Mam Peceta w miarę mocnego ze mogę sobie gierki sprawdzić w detalach ultra ,high itd i szczerze ale między Ultra a HIGH to ciężko zauważyć jakąś różnice poza mniejszym FPS. Ja bym proponował co niektórym sprzedaż konsoli, peceta i problem z głowy gdzie wygląda lepiej ;) i będziecie mieć świeższe umysły, a kto wie może spotka was coś ciekawego w życiu jak wyjdziecie z domów ;).

dudi2000 lubi to.
  9. krzys1190

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No wiesz jak ktoś wydaje 5tyś na mocnego PCta to chce coś więcej niż to samo co na konsoli za 1200zł

mrok lubi to.
  10. szonyone

szonyone Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Dokładnie
    Nie po to kupiłem PC za 17tys aby gry na moim x1 czy ps4 były tak samo śliczne jak na PC

PC zawsze wygra z konsola pod każdym względem

Lecz zamiast siedzieć przed PC lubię niekiedy pograć na konsolach ☺ dlatego je mam i tyle

marthinez lubi to.
  11. MarioOL

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    tego też nie rozumiem czemu panuje opinia że potrzebny komp za 5 tyś żeby generować grafikę lepszą od konsoli? przecież komp za 1500-2000 będzie już generował lepsza grafikę jak Xo i PS4. Ja co prawda kupiłem młodemu używany komputer ale zapłaciłem za niego 1100 i gra praktycznie we wszystko nowe w high i FHD i to nie 30 FPS a 60 FPS a starsze to W ultra (gry np z 2014/15). Wiadomo to tez zależy jak gra jest zoptymalizowana ,bo np Nowe Call od Duty Black OPS to i na Titanie X potrafi się zacinać tak wspaniała jest optymalizacja ;). Dla mnie konsola ma inne dobre cechy a przede wszystkim gry których nie uświadczę na PC puki co. Teraz się zastanawiam żeby przebudować swoją blachę na HtPC i wstawić sobie do salonu. żeby też się rozwalić z padem na kanapie i grać w gry z PC a żeby duża buda nie straszyła.

12. krzys1190

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie interesuje mnie granie w 800x600... w tym roku złożyłem sobie PC za ok 4.5 tyś i taki wiedźmin 3 działa na maksymalnych w 1080p ale z utrzymaniem 60fps jest średnio. Oczywiście można zmniejszać detale ale nie o to chodzi...

Wysłane z PlayStation 2 przy użyciu Tapatalka.

13. MarioOL

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    A gdzie ja pisze o 800x600 ? czytać nie nauczyli wiesz co oznacza skrót FHD?? to rozwinę Full High Definition co oznacza te twoje 1080p ,dla mnie możesz sobie kompa złożyć nawet i za 15 tysięcy co nie zmieni tego i tak że komp za 1500 /2000 zeta będzie generował lepsza grafikę jak konsole.

14. krzys1190

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nigdzie nie napisałem że nie będzie dawał rady wiec sam się naucz czytać.

Wysłane z PlayStation 2 przy użyciu Tapatalka.

15. MarioOL

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Cytujesz mój post i piszesz o rozdzielczości 800x600 więc może tu...

wysłane z P8 Lite

16. krzys1190

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pisałem o PC który ciągnie W3 na maksymalnych detalach w 60fps.

Wczytywanie...

Poleć forum