1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Krótkie pytanie do posiadaczy Play&charge kit.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Centek, Listopad 7, 2010.

1. Centek

Centek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    u mnie podczas ładowania, pad dziwnie PISZCZY, a jak już pokaże się zielona lampka (po około 6h) to przestaje piszczeć ale wskazuje tylko 1/4 okręgu ( jedna kreska baterii ) i wytrzymuje około 3dni (12-15h ciągłego grania).
    Próbowałem ładować kiedyś całą noc (było około 13h ładowania) ale nic to nie dało.
    Więc pytanie: czy to normalne? Czy pad nie powinien wytrzymywać dłużej?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Konrad Mrok PL

Konrad Mrok PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    e no po 6 godzinnym ładowaniu to nieźle, ja gramna aku duracela i mi po 30min ładowaniu wytrzymują około 2 tygodnie pomimo że gram prawie codziennie. W twoim przypadku albo padł aku albo ładowarka. Nie ma innego wyjścia.

e zaraz zaraz, widze że kolejny początkujacy gracz, te kręgi na padzie pokazują ile padów jest podłączonych do konsoli a nie stan naładowania baterii, stan naładownia baterii masz jak wciśniesz ten duży przycisk po środku pada, oczywiście musisz mieć włączoną konsole

Więc pad ładuje się normalnie, a że grasz po 15h godzin to się nie dziw że ci się tak szybko rozładowywuje, kup jakieś porządne aku a nie gówno od M$ jak chcesz zeby ci po jednym ładowaniu tydzień trzymało

4. Centek

Centek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie jestem początkującym graczem, gram już ponad 4miesiące więc nie tak źle. Nie naparzam przez 15h dziennie. Chodziło o to, że pad trzyma około 15h grania (co nie znaczy, że tyle dziennie gram).
    Nie wiem czemu zawsze myślałem, że te kreski to jest stan baterii :p gdzieś coś kiedyś tak wyczytałem :p
    Widocznie czas zmienić te gówno od M$ :/
    W sumie to ładowarka jest nowa (3 tygodnie ma) a bateria nigdy nie zmieniana. A konsola Falcon.

To żeby nie tworzyć nowego tematu... co lepsze akumulator ładowane kablem, czy baterie alkaiczne ??

PS: wiem co to guide button :p

5. Virgilio

Virgilio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Przemyśl
    Zwykle bateerie (wlasciwie to akumulatorki) zakupilem sobie akumulatorki pleomax 2500mAh i trzymaja mi w cholere czasu (mam tylko jeden komplet, wyec wypstrykalem na nich 100zdjec i przegralem okolo 40 h i dalej sa naladowane prawie na full)

Wczytywanie...

Poleć forum