Krótkie pytanie nowego użytkownika

lenon74

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich.
Z myślą o dziecku, zakupiłem konsolę. Kierując się poradą sprzedawcy, (może dobrą, może nie) kupiłem sprzęt z takimi parametrami: XBOX 360 SLIM E 500GB KINECT RGH LT3.0.
Zgodnie z rozmową jaką przeprowadziłem przed zakupem, powinienem mieć możliwość zgrywania pożyczonych płyt na dysk, tak bym później mógł z nich korzystać, kopiować płyty od znajomych, ewentualnie odpalać "pełne 24h wersje demonstracyjne".
Lecz trafiając dziś na forum, jako całkowity świeżak zbladłem tylko pobieżnie czytając temat poświęcony LT3.0
Moje pytania:
- czy dam radę bez dodatkowych przeróbek korzystać z płyt pożyczonych na zasadzie wgrania ich na dysk i uruchamiania ich później bez płyty.
- czy dam radę kopiować płyty tak by kopie działały
- czy dam radę uruchomić "pełne 24h wersje demonstracyjne".

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Podrawiam.

Nazwa tematu nie opisuje problemu-#Jabar
 

Kizo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam wszystkich.
Z myślą o dziecku, zakupiłem konsolę. Kierując się poradą sprzedawcy, (może dobrą, może nie) kupiłem sprzęt z takimi parametrami: XBOX 360 SLIM E 500GB KINECT RGH LT3.0.
Zgodnie z rozmową jaką przeprowadziłem przed zakupem, powinienem mieć możliwość zgrywania pożyczonych płyt na dysk, tak bym później mógł z nich korzystać, kopiować płyty od znajomych, ewentualnie odpalać "pełne 24h wersje demonstracyjne".
Lecz trafiając dziś na forum, jako całkowity świeżak zbladłem tylko pobieżnie czytając temat poświęcony LT3.0
Moje pytania:
- czy dam radę bez dodatkowych przeróbek korzystać z płyt pożyczonych na zasadzie wgrania ich na dysk i uruchamiania ich później bez płyty.
- czy dam radę kopiować płyty tak by kopie działały
- czy dam radę uruchomić "pełne 24h wersje demonstracyjne".

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Podrawiam.
Jezeli masz też rgh to czemu o tym nie poczytałes spokojnie dasz rade zgrac gre z płyty na dysk a potem ją odpalac
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
lub jeszcze prościej:
Pobierz grę z jakiejś strony torrentowej, przerób obraz programem iso2god i wgraj na dysk konsoli.
przy RGH korzystanie z napędu jest niepotrzebne, wielu użytkowników zostawia nawet sprzedającemu napęd w rozliczeniu żeby jak najmniej zapłacić.
 

Jacek6663

Użytkownik
Użytkownik
wątpię żebyś dostał wszystko co sobie zamarzysz na płytach a wszystko ściągniesz z neta iso przerabiasz Exiso lub iso2god ładujesz na dysk i masz po co ci płyty z 500gb wejdzie ci na to około ja mam z 80 gier daj sobie spokój z płytami na dzień dobry
 

lenon74

Świeżak
Świeżak
Dziękuję za odpowiedzi.
Wiem że być może "błądzę w lesie o trzech drzewach", ale konsolę mam od dwóch dni, a w zasadzie tylko wczoraj miałem czas coś przy niej się chwilę pobawić, i tak:
za pomocą programu konsoli skopiowałem na dysk w ten sam sposób dwie gry, jedna z dysku chodzi, druga niestety nie. Piszę w pracy ale skopiowałem gry na ścieżkę: HDD1/gry/nazwa gry. Owszem dysk skopiowany, w oknie głównym, w katalogu gry xbox, pojawiło się pełno pudełek z nazwami gry, ale tylko jedna gra odpala, druga to tylko czarny ekran. Czy to jest główna metoda kopiowania dysków na hdd konsoli? czy jest jakaś inna?
cyt: wątpię żebyś dostał wszystko co sobie zamarzysz na płytach a wszystko ściągniesz z neta iso przerabiasz Exiso lub iso2god ładujesz na dysk i masz po co ci płyty z 500gb wejdzie ci na to około ja mam z 80 gier daj sobie spokój z płytami na dzień dobry.............
No tak, tylko że przerabiam gry na kompie, a więc i tak jakoś je muszę na konsolę przenieść, jak jest inna metoda niż wypalenie na płycie?
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
No tak, tylko że przerabiam gry na kompie, a więc i tak jakoś je muszę na konsolę przenieść, jak jest inna metoda niż wypalenie na płycie?
Przecież masz rgh, możesz przerzucić gry przez ftp lub przenieść np. na penie.
 

Do góry Bottom