1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Krótkie pytanie o nagrywanie gier w LT 3.0.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez woziul, Maj 29, 2013.

1. woziul

woziul Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie.
    Wybaczcie jesli taki post juz gdzies byl ale nie moge znalezc jednoznacznej odpowiedzi, dawno nie siedzialem w temacie i wypadlem z obiegu.
    Mam Xboxa z dashem 2.0.12625.0, iExtreme 1.65 i z tego co zrozumialem z tutoriala mam naped Lite On (zolte kabelki pod pokrywa). Chcialbym pograc w nowe gry wiec musze wgrac LT 3.0. Noi sedno pytania. Czy bede mogl nagrywac gry zwykla nagrywarka tak jak do tej pory? Z tego co zrozumialem z poradnikow to tak ale nie bede mogl ich instalowac na dysku co mi akurat za bardzo nie przeszkadza. Z kolei w serwisie gosc powiedzial, ze musze miec nowa nagrywarke bo i naczej nie pogram w gry z Lt 3.0. Jesli juz komus bedzie chcialo sie odpisac na tego posta to prosze aby podal mi jeszcze jaki dashboard musze miec wgrany przed przerobka zeby potem sobie jej nie usunac. Pozdrawiam i prosze o wyrozumialosc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Nie realne zebys mial takie stare lt. Nagrasz zwykla oprocz 7gier i nie pograsz xgd 3 na xbox live. Gry xgd 3 z zwyklej pojda z dysku trzeba uzyc mp3fix nie dziala na civ

1 osoba to lubi.
  4. woziul

woziul Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziekuje bardzo :) Na 100% mam iExtreme 1.65 :) Konsola kupiona pare lat temu na Allegro z ta przerobka, a ja nic z nia nie robilem. Nawet nie wiesz jak mi pomogles :) Czyli reasumujac: prawie wszystkie gry nagram zwykla nagrywarka i beda dzialac, nie pogram na xbox live (nie szkodzi w moim przypadku). Moglbys mi jeszcze tylko napisac lub podac linka, ktore to gry sie nie nagraja, po czym w przyslosci poznam, ze dana gra sie nie nagra na zwyklej nagrywarce lub nie pojdzie i czy gry civ odpale tylko z plyty po nagraniu zwykla nagrywarka. Jakiego dasha w tej chwili miec najlepiej? Jeszcze raz wielkie dzieki.

Wczytywanie...

Poleć forum