1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Krótkie pytanie o % ukończenia gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Panzer, Luty 21, 2010.

1. Panzer

Panzer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Nigdy nie byłem online, pytam z czystej ciekawości ;]

Jeśli do jakiejś gry wychodzi DLC, dodający achievementy, to w osiągnięciach dalej będę miał do zdobycia 1000 (update do powiedzmy 1200 po sciągnięciu) czy xbox sam zwiększy limit do 1200, mimo że nie kupiłem jeszcze dodatku?

Mam nadzieję, że ktoś zrozumie to pytanie :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. streetfighter23

streetfighter23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Poki go nie bedziesz mial, to raczej nie powinienes miec achivmentow.

4. Panzer

Panzer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Nie chodzi mi o odblokowane, ale o te zasloniete, ktorych sie jeszcze nie zdobylo. Bo np. na stronkach typu mygamercard wszyscy przy powiedzmy GoW2 maja do xxxx/1750. Chodzi mi o to, czy przed sciagnieciem DLC bede mial xxxx/1000 czy samodzielnie aktualizuje sie ta druga liczba?

5. even ope PL

even ope PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Aberdeen
    Kiedy wychodzi DLC automatycznie zwiększa się liczba achivów do zdobycia. Oczywiście jeżeli masz konsolę podpiętą do netu.
    Przykładowo kupując grę masz 1000 GS do zdobycia, wychodzi DLC ta pula zwiększa się o powiedzmy 200 GS. Zrobiłeś calaka to masz 1000/1000 GS jeżeli nie wykupiłeś dodatku to wtedy będzie widniało 1000/1200 GS

6. snah

snah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale powiedzmy takie GTA: EFLB czyli dodatki offline. Z tego co pamiętam to początkowo mi nie aktualizowało, ale raz włączając konsole, liczba GS do zdobycia mi podskoczyła.

7. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Mi się wydaje że w wszystkich grach pokazuje G do zdobycia włącznie z DLC, czyli całość. Niezależnie od tego czy masz DLC czy nie. Przykładowo w GTA jest całość pokazana, nawet na PC.

Wczytywanie...

Poleć forum