1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ksw 14 dzień sądu !

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez <LOLO>, Wrzesień 16, 2010.

1. <LOLO>

<LOLO> Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Siemka wszystkim . Jak obstawiacie te galę . Saleta vs Najman , Pudzian vs Butterbean . Jak myślicie czy pudzian rozwali tego grubasa czy może znów nas zawiedzie. Czy Najman zginięcie Salete a może na odwrót . Oceniajcie galę. Początek w sobotę o godz. 20.00

Ps. Ja myśle że pudzian zniszczy tego grubasa może nawet w pierwszej rundzie , chyba że tamten go przygniecie ciałem :) Buhmacherzy dają 1.22 zł na Pudziana co oznacza że go zniszczy. W walce Saleta vs Najman myśle że Saleta wygra na punkty i będzie zdecydowanie przeważał . Peace

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    No więc tak :) Pudzian raczej nie ma szans moim skromnym zdaniem :) Przeglądając historię Butterbean'a stwierdzam iż jest bardzo doświadczonym zawodnikiem jak na Pudziana. A co do Najman vs Saleta to nie wiem :p

4. czarny321

czarny321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Liczę, że Pudzian da radę ale będzie ciężko ;] co do drugiej walki to zdecydowanie Saleta.

5. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    Pudzian vs Butterbean- Pudzian schudł trochę a więc teoretycznie powinien mieć lepszą kondycję, aczkolwiek może stracić trochę na sile. Butterbean grubas, ale z masakrującym nokautem. Ciężka walka będzie. Może mieć kłopot w parterze z Mariuszem. Zobaczymy jak będzie

Saleta vs. Najman- pewno mordobicie z tego wyjdzie albo stójka, chyba ze ktorys bedzie sie czul dobrze w parterze

6. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Buahaha, "Pudzian"? Butterbean'a? Hah, dobre. Pudzianowski myśli, że jak go przewróci, to już wygra. Esch jest też bardzo dobry w parterze. Zobacz sobie jak wygrał walkę z Zuluzinho. Poza tym nie lubię Pudzianowskiego, myśli że jest wielką gwiazdą i może wszystko i mimo tego że jest Polakiem, to mam nadzieję, że w MMA po raz drugi skopią mu du**. Jak go słucham, to tak się zastanawiam co w nim ludzie widzą. Debil jakich mało. "Dawaj na ring, ych, uch", taa...

7. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    O ile Butterbean nie zadyszy się na śmierć to Pudzian na pewno wcześniej wymięknie gdyż jego kondycja jest bardzo słabiutka, po za tym jest niedoświadczony a myślę że taki Butterbean nie pokaże nic gorzej niż Tim Sylvia. Tak więc nie liczę na wygraną Pudziana, aczkolwiek było by to dla mnie miłym zaskoczeniem.
    Po za tym to intro jak wchodzi to jest co najmniej żałosne :D

8. elosiema

elosiema Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zależy czy pudzian poprawił kondycje,w przeciwnym razie mogą z buterbeanem wyssać całe powietrze z hali.Co do salety i estrogena to dla mnie zwyczajny freak fight,saleta ogólnie nie poważny tamten mu przypierd... i jeszcze ostatnią nerke ratunku mu odbije.

9. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dla mnie walki na najbliższej gali KSW są walkami ustawianymi na siłę, chyba, że chodzi o walki turniejowe mniej znanych fighterów. Nie wypowiadam się do tego kto poszczególną walkę wieczoru wygra ponieważ walki idiotów mnie nie interesują. Moje zdanie jest takie, że akurat pudzian bardzo się w mediach sprzedał. Robi teraz wszystko dla hajsu. Bardzo go szanowałem kiedy zdobywał kolejne mistrzostwa świata strongman. Teraz jest dla mnie po prostu nikim, tańczy z gwiazdami i gotuje z nie powiem kim.

10. <LOLO>

<LOLO> Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa

Także uważam że pudzian sie sprzedał w telewizji , także go szanowałem kiedyś i także myśle że walka Najman Vs Saleta jest ustawiona a nie jak media mówią że Najman ubliżyl Salecie po prostu wezmą spore pieniądze każdy i tyle . Ale co do walki pudziana to myśle że po ostatniej porażce ciąży na nim wielka presja i będzie chciał bardzo wygrać i sie do tego przygotował jak wszyscy mówią.

11. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Toć Butterbean to jest ten no butter - masło, bean - fasola. Koleś ma kswye maślana fasola / fasolowe masło. Chyba stara nie karmiła go fasolą z masłem skoro tak wyrósł, ale widziałem na jakimś materiale wideo, że jest bardziej pewny od Mariusza, a to właśnie skromność Pudziana sprawia, że zaszedł tak wysoko w różnych dziedzinach (nie licząc oczywiście handlu, ani budownictwa, bo wiadomo, że na przykład na stadionie X-lecia nie szło mu dobrze, ale to był tylko etap w jego życiu). Co do samej walki to jo cie prosza toć ja bym tam wszedł jak bym temu Butterbeanowi przy**bał to by chłop leżał 5 minut, a co dopiero Pudzian! On to mi by sie przydał do roboty by nosił kłody drzewa całe, płytki ceramiczne, kredens by sam wnosił mi na strych, a Butterbean? Toć z takim typem nie dało by się pogadać, bo tylko ma we łbie nawalanie po mordzie, a Pudzian jest stworzony do wszystkiego i będę na niego głosował w następnych wyborach prezydenckich.

12. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pyton wygra

13. <LOLO>

<LOLO> Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Butterbean dla wp.pl właśnie dał wywiad mówi że pudzian jest za mało dośw. i że raz na zawsze go zniszczy nawet jednym ciosem a do parteru sprowadzić go nie da rady . AleŻ będzie napażana.

14. pln

pln Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a co to jest ksw?? to to ustawiane gówno na ktore nikt dobry nie chce przyjechać.

saleta najman to jak mroczek kontra mroczek. najman nigdy nie był bokserem a saleta juz nie pamieta jak nim był.

powinni to nazwać. pseudogwiazdy walczą na ringu.

a PUłdzian??
    kto to jest?? celebryta. On wiecej mowi niz robi. schudł stracił siłe a kondycji itak nie ma. wierzycie w to?? pewnie tak. wkoncu uwierzyliscie, że ma super ruchy karate bo je cwiczył. ten człowiek tylko papla bla bla bla bla. juz nawet nie słychać jak to pudziam go zmiecie bo pudzianowi juz nikt nie wierzy.

gość jest gruby ale ma kondycje napewno lepszą niz pudzian i doświadczenie wieksze.

no ale ksw to taki cyrk a ich pro małpa pudzian musi na siebie zarobic i na panow z ksw wiec pora znowu dać przedstawienie.

15. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z tego co Pudzian mówi, to te nowe zupełnie inne treningi podniosły mu kondyche do tego stopnia, że 3 rundy po 5 minut wytrzymuje bez problemu (i bez efektu czerwonego balona). Jutro się okaże. No i mówi tak jak przewidywałem, będzie chciał przewrócić Butterbeana i dobić go w parterze. O ile Butterbean jakoś sobie radzi w parterze jeśli znajdzie się na przeciwniku (ale to tylko z powodu swojej masy), tak leżąc na plecach jest bezradny jak żółw. Pudzian w zapasach ma więcej siły i sądzę że łatwiej będzie mu przewrócić Butterbeana niż odwrotnie. No ale może niefortunnie znaleźć się pod grubym albo nie daj Boże nadziać się na strzała przy próbie obalenia. Esch wie, że Mario zechce go przewrócić - bo to jest jedyny sposób w jaki może wygrać, dlatego wątpię że zechce do tego dopuścić. Pudzian jaki jest, taki jest - ale to nasz rodak, więc jemu kibicuję.

16. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    To co mówią media to tylko taki kit-historyjka. Pewnie to jest tak jak we wrestlingu :) Ostatnio mówili że typ niby został zamordowany a tak naprawdę okazało się że ... wziął sobie wolne czy coś tam :D (mowa tu o Undertakerze) Więc z tym ubliżaniem to jest pewnie tak samo :DD

17. Nowicjusz

Nowicjusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dodatkowo pudzian zrobił sobie przed walką z najamnem, logo jakiejś firmy budowlanej w formie tatuażu na plecach. Pewnie za grube $$$$$$$$, bo ja bym nie chciał takiego tatuaża :/

Co do tematu, to obstawiam butterbean-a bo to ciężki, ale silny zawodnik, według mnie zmiecie pudziana i jego stawanie na ring i niszczenie :D

a w drugiej Saleta :)

18. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Nowicjusz, to nie jest na bank taki tatuaż na dożywocie, prędzej coś prowizorycznego jak henna, że mu zejdzie za tydzień, poprostu ludzie go wynajeli jako reklamę, bo wiedzą że dobre widowisko będzie z Pudzian vs Butter Bean.

Ja stawiam na Butterbeana bo rzeczywiście ma większe doświadczenie, 80kg więcej od pudziana, i poza tym, ma takie cielsko że jak go pudzian kopnie to on nic nie poczuje, przewalić to też rady nie da, kosa to już w ogóle odpada, on będzie stał i będzie się obracał w kółko, a jak mu się znudzi to zacznie napier**** pudziana. W ogóle to głupia sprawa, Butter grzecznie powiedział że Pudzian bije się jak baba, że ma za małe doświadczenie i powinien się wziąść za siebie, a ten wyskoczył z urażoną dumą i go wyzwał na pojedynek, i będzie dobrze jak Pudzian to przeżyje.

19. <LOLO>

<LOLO> Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Po obejrzeniu wielu walk Butterbeana stwierdziłem że Pudzian przegra .

20. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Taa

21. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia: