Kto gra na przerobienej przez XBL

Azaroth94

Użytkownik
Użytkownik
Od zawsze mnie to interesowało.
Ja osobiście nie gram ale może zaczne...
 

Morlun55

Użytkownik
Użytkownik
Mam sporo piratów na kompa. Ale jakiś czas temu coś mnie tknęło i postanowiłem że jak kupię Xboxa to nie będę piracił gierek. Tak więc mam same oryginały (8 sztuk). Poza tym zero stresu czy zbanują na XBL ;)
 

darec1

Banned
Użytkownik
Ja gram online od przed wczoraj.Myśle sobie,a co tam spróbuje,no i tak mnie COD4 i FNR4 wciagneły że nie moge przestać grać,jak tylko wracam z pracy to od razu gram i tak pewnie jeszcze bedzie przez 2 tyg,ąz mi sie troche znudzi.
Gram na piratach,mam ixtrem 1.5 i gram na spachowanym wave FNR4 i sie nie stresuje nawet,najwyzej ban i gra ofline bedzie :) bo taki byl zamiar grania na xie jak go kupowalem,no ale jak tak sie fajnie gra online ....
Ale żeby nie było to FIFE 2010 kupuje oryginała bo demko cholernie mi sie podoba i mysle ze gra bedzie warta swojej ceny,zastanawiam sie jeszcze nad modern warfare 2 ;]
 

mauly

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam ixtreem1,6 , gram online parę dni ale w oryginalną fife10 bo po to kupiłem, a przy okazji służy mi do grania offline w resztę.
 

Dawidek

Banned
Użytkownik
Ja gram juz jakis kawalek czasu i jest ok ; ))
 

Coolawy83

Świeżak
Świeżak
Ja jestem posiadaczem X'a od miesiąca mam Ixtreme 1.6 i gram w sieci bez problemu:)
 

PeniGrom

Banned
Użytkownik
Ja mam X'a od grudnia 2008 i gram od tamtego czasu non stop na piratach ;) Nie odpalilem zadnej gry przed premiera wiec mysle ze bana nie dostane :)
 

martins a4

Świeżak
Świeżak
3 miechy na ixtereme 1,6 i caly czas w fife 10 i inne
 

Sony42

Użytkownik
Użytkownik
Dziwją mnie wypowiedzi niektórych osób. Co z tego, że grasz na orginale jeśli masz przerobiony napęd to i tak dostaniesz bana.
 

waski88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
gram na piratach i co z tego
 

DeMoH

Użytkownik
Użytkownik
Gram na kopiach przez XBL od grudnia 2008. Póki co bana nie ma ;)
 

maciekalisz

Użytkownik
Użytkownik
Czegoś nie rozumiem - a powiecie mi może jak się MS dostanie do Flasha z xbl i sprawdzi że tam właśnie siedzi ix. Nie wykonalne - jest w stanie poznać tylko i wyłącznie jak w napędzie jest źle zrobiony pirat. Tym bardziej na Litkach nie ma szans - tam się softu nie da zczytać. No i oczywiście premiery oraz źle zrobione partycje na lewych HDD.

Źródło - dla ciekawskich mam od dobrego krasnoludka z MS.
 

MixMachine

Użytkownik
Użytkownik
żebyś się nie zdziwił co do zdolności m$.
to oni to tworzyli i oni znają to lepiej jak hakerzy i reszta.
ciekawe co to za krasnoludek, hahah :p

co do tematu, to tak, gram.
 

yaqub

Banned
Użytkownik
Ja gram na piratach i jestem zadowolony. Przynajmiej dopóki bana nie dostane :DD
 

rapidman

Użytkownik
Użytkownik
panowie bany nie leca tylko za piraty ale takze za polskie ip czyli jak grasz na oryginalach tez cie odetna dopoki nie bedzie live normalnie w PL

proponuje kupic cos z ms za punkty i daja ci spokoj widza ze zarobia na ciebie i cie nie banuja od tygodnie gram w forze 3 na live i nie mam bana

[we wszystkie gry halo 3 polaczylem sie przed pre na serwach nikogo nie bylo]
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
@rapidman:

Sam się prosisz o bana grając przed premierą, szczególnie, że M$ wydał oświadczenie o tym, że będą banowali za granie przed premierą w Forze3...
Za oryginalne gry w PL chyba jeszcze nikogo nie zbanowali więc wiesz...
 

seanknw

Banned
Użytkownik
Kwestia bana jest rozpatrywana tylko w jednym możliwym argumencie
- ktoś kto gra przed premierą w grę nie koniecznie na XBL wystarczy, że zagra np. w Forze 3 single player a i tak dostanie bana nawet jak podłączy się do XBL 6 miesięcy później, a dlaczego
- bo achivment zostanie zapisany z datą przedpremierową, a później to już tylko automat...
 

pngprojekt

Użytkownik
Użytkownik
a czy istnieje możliwość usuniecia wszystkich archivmentów i save'ów z dysku lub z konsoli?nie mam na myśli akurat Forza 3:)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Savy tak, ale Achivy raczej nie ;) Zapisują się one w pamięci konsoli...
 

pngprojekt

Użytkownik
Użytkownik
i nie można tego w żaden sposób zresetować?
 

Do góry Bottom